В Бердичеві ще на 15 російських каналів стане менше ПЕРЕЛІК

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 12 лютого 2016, 22:47
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1752

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вилучила із переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України 15 російських телеканалів.

Рішення набуде чинності через місяць після його оприлюднення, йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

 

«У зв'язку з виявленими під час моніторингу із 16 по 28 січня 2016 року порушеннями вітчизняного законодавства відтепер на території країни не можуть ретранслюватися такі телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» і «Сарафан», - йдеться у повідомленні.

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що основними причинами для вилучення цих телеканалів із переліку іноземних програм стали порушення законодавства в частині національної безпеки і законодавства про рекламу. Йдеться про показ персон, внесених до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і показ реклами, яка в Україні заборонена в ефірі іноземних телерадіоорганізацій.
Водночас член Національної ради Сергій Костинський зазначив, що регуляторний орган і надалі буде проводити моніторинг іноземних програм, що мають юрисдикцію країн, які не підписали Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Нагадаємо також, що на початку місяця в загальнонаціональних ЗМІ пролунала інформація про начеб-то трансляцію кабельним оператором в Бердичеві телеканалів окупанта - Росії. Детальніше про це читайте у матеріалі: 
Олексій Побережний «Я не дозволю, щоб в Бердичеві торгували національною безпекою держави»

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.