Такого Дня журналіста в Бердичеві ще не було ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 15 червня 2016, 08:55
Автор: Наталка Зоз та Олексій Побережний
Перегляди: 1985

День журналіста відзначили у місті Бердичеві гарною концертною програмою, а також започаткували нову традицію. 6 червня у день журналістів України  відзначати нагородами переможців конкурсу який був проведений у місті вперше. Саме цього дня усіх працівників засобів масової інформації вітають з професійним святом. Журналісти пишуть історію сьогодення і забезпечують право громадян на одержання найбільш повної і правдивої інформації про події які відбуваються в нашому місті, Україні і світі.

Професія журналіста важка і потрібна. Кожного дня журналіст ризикує своїм життям, щоб донести інформацію про події, корупцію чиновників та перебіг боїв на передовій.

 

Місцеві журналісти започаткували гарну традицію, на міжнародний день журналіста збиратися разом та покладати квіти до могили Леоніда Івановича Козінчука. Його голос багато років звучав з радіоприймачів у кожній домівці. Він захищав свободу слова в нашому місті до кінця життя.

Бердичівська міськрайонна організація Національної спілки журналістів України кілька місяців тому оголосила конкурс Кращих журналістських творів 2015-2016 років, який присвячений імені відомого бердичівлянина, журналіста, поета Леоніда Козінчука.
Конкурс спрямований на те, щоб стимулювати бердичівських журналістів до створення актуальних статей та фоторепортажів, та відео сюжетів для популяризації цієї професії серед молоді нашого славного міста.

На адресу оргкомітету було направлено чималу кількість робіт у таких номінаціях як:

-          «Місто чотирьох культур» - матеріали від національних діаспор, які проживають умісті Бердичеві;

-          «Кращий репортаж»

-          «Журналістське розслідування»

-          «Люди навколо нас»- мистецтво інтерв’ю

-          «Живи і квітни наш Бердичів» - матеріали котрі прославляють Бердичівщину

-          «Сила слова». Соціально-значущий матеріал (той, який вплинув на ситуацію або допоміг у вирішенні проблеми)

-          «Олімпійський вогонь» - кращий спортивний репортаж

-          «Кращий фоторепортаж року»

-          «Майстер блогосфери»

-          «Проба пера» - твір на вільну тему (для школярів)

Оцінювали роботу конкурсантів відомі журналісти, майстри пера і видавничої справи. У святковий день відбулася церемонія нагородження переможців.

Після офіційної частини журналісти ще довго продовжували спілкування на теми свободи слова в місті, перспектив розвитку та поповнення молодими колегами.

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.