Це треба знати! Поради бердичівської міліції для батьків

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 20 липня 2015, 19:25
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1986

Відповідальність за безпечний літній відпочинок дітей несуть батьки та особи, які їх заміняють.

Небезпека може чатувати на дорозі, водоймі, під час дитячих ігор та розваг. Але біда трапляється тоді, коли діти залишаються без нагляду і контролю дорослих.

 

Минулого, 2015 року, 19 липня у с. Андріяшівка Бердичівського району у водоймі втопився 13-річний житель с. Мартинівки.

16 липня залишили місце відпочинку в обласному центрі 17-річні вихованки Бердичівської школи-інтернату. Нині триває їх розшук.

14 липня під час гри з однолітками з другого поверху недобудованого будинку впала 9-річна дівчинка, яка отримала травмування.Шановні батьки, безпека ваших дітей у ваших руках. Дослухайтесь до наших практичних порад, аби убезпечити літній відпочинок дітей та зробити його максимально корисним для них:

- не залишайте малолітніх самих поблизу водойм, автошляхів, виробництв, оцінюйте навколишню обстановку на наявність можливих загроз травмування дітей;

- домовтеся з рідними, сусідами чи друзями про нагляд за дітлахами під час вашої відсутності;

- обов’язково знайте, з ким товаришує ваша дитина, де і як вона проводить вільний час. Цікавтеся віртуальними друзями дитини у соціальних мережах та її щоденними інтересами;

- домовтеся з дітьми про підтримання постійного телефонного зв’язку;

- роз’ясніть та постійно нагадуйте дітям правила безпечної поведінки на вулицях та в громадських місцях, основні правила дорожнього руху.

Бердичівський МВ УМВС України

в Житомирській області

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.