Орендоване місто: в Бердичеві збудують ще один торговий центр біля міськвиконкому?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 19 липня 2015, 00:35
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2452

Хто збудує два туалети, тому дадуть землю під універмаг біля Бердичівського міськвиконкому. На 49 років ділянку біля міськвиконкома (з правої сторони від нього) нададуть в оренду для будівництва торговельно-офісного центру, за певних умов - повідомляло видання Ріо-Бердичів. Та чи потрібен Бердичеву ще один торговий центр? 

 

Щоб отримати ділянку біля міськвиконкому в оренду на 49 років, необхідно виконати наступні умови:

«- сплатити винагороду виконавцеві земельних торгів;
- впродовж 1 (одного) року з дня реєстрації договору оренди землі виготовити проектну кошторисну документацію та розпочати будівництво;
- здійснити будівництво та ввести в експлуатацію впродовж 2 (двох) років з дня реєстрації договору оренди землі, 
- передбачити в підвальному приміщені будівлі санвузли загальною площею не менш 70кв.м., в яких повинні бути:
- жіночий туалет загальною площею не менш 25 кв.м. (10 унітазів, 5 рукомийників);
- чоловічий туалет загальною площею не менш 20 кв.м. (5 унітазів, 5 пісуарів, 5 рукомийників);
- надавати на безоплатній основі послуги громадського каналізованого туалету під час проведення загальноміських заходів на площі Центральній;
- відшкодувати відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради витрати на виготовлення документації із землеустрою відповідно до виставлених рахунків в сумі 3388 грн.06 коп.(Три тисячі триста вісімдесят вісім гривень 06 коп.);
- відшкодувати відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради витрати на розміщення оголошень у газеті «Земля Бердичівська» відповідно до виставлених рахунків в сумі 118грн.13коп.(Сто вісімнадцять гривень 13 коп.). Стартовий розмір річної орендної плати становить 10610 грн.81 коп. (Десять тисяч шістсот десять грн.81коп.) без ПДВ.»

Однозначно можна сказати, що туалети в Бердичеві потрібні, так як їх стан незадовільний, про що ми писали в статті Громадські вбиральні в Бердичеві - примха чи необхідність?

Через важку економічну ситуацію в країні, в декілька разів зменшились реальні доходи громадян, підприємці змушені підіймати ціну на товари та послуги, а орендодавці – плату за оренду приміщень. Всі ці фактори призводять до того, що бізнес або ліквідується, або шукає інші шляхи зменшення витрат, що змушує залишати великі орендовані приміщення і переходити в менші, де оренда дешевша.

Таким чином, ми маємо безліч торгових приміщень, на яких красується напис «Оренда».

Наприклад, торговий центр по вулиці Вінницькій. Будівництво цього торгового центру супроводжувалось протестами мешканців будинку № 39, які були проти будівництва. На зустріч приходив міський голова Мазур Василь Костянтинович, вислухав мешканців... і продовжив будування торгового центру. 

А колись там була зелена зона з квітучими деревами... 

На сьогоднішній день торговий центр полупустий - перший поверх стоїть порожній.

Поруч з ним стоїть торговий центр "Континент". Теж з написом "Оренда".

Недобудований торговий центр навпроти, знову ж таки, торгового центру "Лимон".

І сам "Лимон".. також "оренда".

Недобудований "Залізний монстр".. прикраса нашого міста. 

Бердичівські сади Семіраміди. На даху недобудови, яка знаходиться на центральному ринку і встигла перетворитись на найбільший в Світі туалет, ростуть рівненькі берізки. Грибники жартома кажуть, що наступного року полізуть туди за грибами, а дехто пропонує зробити сходи і облаштувати парк відпочинку.

Торгівельно-розважальний центр О. де Бальзак. 

Інші торгові приміщення в Бердичеві..

То чи потрібен Бердичеву ще один торговий центр? 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.