Російський SNICKERS зі штрих-кодом Великобританії
Бойкот товарів російського походження набрав неабиякого розмаху. Від товарів “Зроблено в Росії” все більше відмовляються покупці та магазини.
Основний ідентифікатор виробника, на який звертає увагу покупець при виборі товару, – це штрих-код: продукти, виготовлені в Росії, позначаються кодом, який починається на 46.
Але виявляється, що перші дві цифри в штрих-коді не завжди означають країну походження товару.
Наприклад, на шоколадному батончику Snickers (компанія Mars), який виготовлений в Росії, зазначений штрих-код 500, який належить Великобританії.
Виявляється, компанія Mars зареєструвала штрих-код 500 у Великобританії і наносить його на російські шоколадні батончики Snickers, а не 460 (код РФ).
Тепер, через майстерність Російської федерації обдурювати людей, окрім коду, потрібно уважніше дивитися на упаковці інформацію про місце виробництва товару.
Нещодавно міськрадою було прийняте рішення про маркування російських товарів у Бердичеві.
Random news:
- Про пам’ятник жертвам Голодомору в Бердичеві: роздуми депутата
- Наркоманія на вулицях Бердичева: двох затримано, інші на черзі
- Громадські організації в Бердичеві: хто і скільки отримав у 2014 році?
- Шість людей відмовилися ставати депутатами Бердичівської міськради від Блоку Петра Порошенка
- Тренінг для бердичівських журналістів провели викладачі Житомирського державного університету ім. І. Франка