Бойкот в дії: споживання товарів виробництва Російської Федерації в Україні зменшилось на 40%

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 12 лютого 2015, 09:54
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1356

Поки місцева влада вирішує маркувати товари чи ні, а жителі Бердичева сперечаються в доцільності відмови від товарів російського походження, країна-агресор вже відчуває збитки від бойкоту своєї продукції в Україні.

За даними Української асоціації постачальників торгівельних мереж, українці стали значно менше купувати російські товари. Товарообіг російських товарів в Україні знизився до 40%, тому багато російських виробників перестали постачати свою продукцію в Україну. Під цю акцію підпали практично всі групи товарів — від продуктів харчування до одягу та взуття.

 Бойкот російських товарів дуже активний  по всій Україні: більш активно бойкотують на Заході, в центральній Україні та в Києві, менш активно долучаються до акції в інших регіонах.

Також в асоціації зазначають, що ця акція принесла близько 1 мільярду доларів збитків Російській федерації.

Відмовлятись від російських товарів, чи шукати аналог серед вітчизняних власне діло кожного, але в час війни потрібно використовувати всі можливі методи послаблення економіки агресора. 

Нагадаємо, що штрих-код товарів російського походження починається з цифр 46, а товар українського виробництва має на початку цифри 482.

Ознайомитись з каталогом українських товарів можна за посиланням - "Зроблено в Україні"

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.