Міська влада відреагувала на публікацію "Бердичів СІТІ" - стихійний смітник прибрано!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 30 квітня 2015, 07:34
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1564

Бердичів СІТІ, прибрали смітникНаприкінці березня була опублікована стаття Стихійний смітник та нарко притулок в центрі Бердичева, в якій були викладені фото та відео факти стихійного смітника, що утворився на розі вулиць Лупова та Урицького. 

Міськвиконком відреагував на публікації видань "Бердичів СІТІ" та "Бердичів Діловий" включивши територію до плану робіт у рамках проведення двомісячника з благоустрою та санітарії міста, про що повідомив Сергій Онофрійчук.

 

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради на публікації «Стихійний смітник та нарко притулок в центрі Бердичева», розміщені на сайтах видання 23 та 24 березня 2015 року, повідомляє про наступне.

Прибирання об’єкта на розі вулиць Генерала Луппова та Урицького було включено до плану робіт у рамках проведення двомісячника з благоустрою та санітарії міста.

29 квітня 2015 року силами ДЮСШ, МКП «Бердичівкомунсервіс», працівниками управління ЖКГ забезпечено прибирання зазначеної території.

Тепер потрібно включити свідомість людей, які цей смітники створили: не потрібно викидати сміття собі "під ніс", тоді не будуть утворюватись такі стихійні звалища. Підтримуйте чистоту, думайте про інших!

Україна ж поступово євроінтегрується, а в Європі за таке штрафують, як мінімум.

Єдиним невіришеним питанням залишився покинутий будинок, який як був, так і залишається притулком для наркоманів та розсадником антисанітарії: посеред будинку стоять засоби для споживання наркотичних речовин та трупи мертвих тварин. Крім того, його аварійний стан може призвести до жертв в майбутньому. Можливо потрібно було забити вікна та двері будинку, щоб туди важче було потрапити. Думаю, з часом це питання вирішиться.

Бердичів СІТІ, Смітник

Бердичів СІТІ, онофрійчук, смітник

Бердичів СІТІ, смітник, поприбирали 

Бердичів сіті, нарко притулок

   
   
   


Ваш IP:44.192.247.184
   
@Mail.ru.