Бердичів у смітті: хто винен і що робити?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 22 серпня 2019, 09:03
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2193

Несвідомий вибір завжди має свої наслідки. Щоразу як тільки містяни стикаються з комунальними проблемами, єдина дія на яку більшість спроможна – публікація в соціальних мережах. Проте, це має зміст коли подія відбувається рідко і має суспільний резонанс, але зовсім не тоді, коли це частина міської реальності.


Багаторічне знищення громадських організацій та активізму як такого, в межах нашого міста виключає формат ефективних акцій протесту як явища. Людей, які здатні організувати протест одиниці, а самі маси на нього досі були не спроможні через власну інфантильність. Незмінний 17 років міський голова довів Бердичів до екологічної катастрофи про, яку вже відверто стверджують лідери сусідніх громад. Окрім водовідведення, у питанні водопостачання все взагалі тримається ледь не випадковості та й вона своїми частими проривами лише підтверджує це правило. Глибока криза в місті відчувається й самими його мешканцями, щороку кількість населення Бердичева зменшується майже на тисячу людей. Загалом, про не повний перелік «досягнень» Мазура на посаді міського голови ми вже писали, тому не будемо приділяти цьому тут більше уваги. Тим більше, що для них усе це просто бізнес на смітті за бюджетні гроші

Сьогодні стрічку новин в соціальних мережах переповнили фото сміття, яке заполонило баки багатоповерхівок. В коментарях люди щиро дивуються, як таке може бути, чекають, що їх має хтось врятувати, закликають «щось робити», шукають депутатів чи суперменів. Більшість навіть не розуміє, що за все, що відбувається в місті, в першу чергу, відповідає міський голова. Це закріплено в Законі України «Про місцеве самоврядування».

Стаття 12 Міський голова

1 Міський голова є головною посадовою особою територіальної громади міста

3 Міський голова очолює виконавчий комітет відповідної міської ради і головує на її засіданнях.

У Василя Мазура було все, щоб за 17 років змінити місто на краще – і цілий виконком чиновників, і цілий бюджет міста, і навіть підтримка людей. Але він цим шансом не скористався.

А як користуються мешканці своїм правом самим змінити місто Бердичів? Вибори 2015 року дуже красномовно це зображають, тому ми й вирішили привести приклади за тими адресами, де трапився найбільший колапс:

- на виборчій дільниці по вулиці Братів Міхеєвих у 2015 році за Мазура проголосувало 428 людей - це 51,3%

- на виборчій дільниці по вулиці Нізгурецькій 30 і 30а у 2015 році за Мазура проголосувало 294 людини - це 57,4%

- на виборчій дільниці по вулиці Володимирській у 2015 році за Мазура проголосувало 459 людей - це 57,2%

- на виборчій дільниці по вулиці Вітківського 30 а у 2015 році за Мазура проголосувало 523 людини - це 59,8%.

- на виборчій дільниці по вулиці Раскової 43 у 2015 році за Мазура проголосувало 424 людини - це 58,2%.

Виглядає як приреченість, чи не так? Насправді ні. Адже явка на минулих місцевих виборах склала  всього 23 тисячі (з усіх 64 тисяч виборців міста). Причому, за Василя Мазура проголосувало 53%, тобто лише двоє з десяти бердичівлян.

Тоді виграв не Василь Мазур, а програли ті, хто хочуть бачити в місті зміни, але залишились вдома. Якщо не ходити на вибори, мітинги, акції протесту, то змін не буде. Але ж у вас немає часу на такі речі? Тоді чого ви насправді хочете?

Результати виборів завжди мають наслідки і тільки це ваш реальний шанс змінити все. Нарешті подумайТЕ!

Winter Is Coming…

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.