Дмитро Разумков підтвердив, що народився в Бердичеві і це не вивести ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 30 серпня 2019, 11:37
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3734

ДМИТРО РАЗУМКОВ. ФОТО: "РБК-УКРАЇНА"Спікер Верховної Ради України і голова партії «Слуга народу» народився в місті Бердичеві. 25 липня він публічно це підтвердив у політичному ток-шоу "Право на владу" в ефірі телеканалу 1+1.

«Під час першої поїздки регіонами, я потрапив в рідну для мене Житомирську область. Я народився та до 14 років проживав в місті Бердичеві», - сказав речник кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

 

Ведуча Наталія Мосейчук зауважила, що Бердичів – це причина чому молодий політик не відповідає на жодне питання до кінця. Дмитро уточнив, адже давно виїхав з нашого міста. Наталія Мосейчук сміючись повідомила, що вона така сама.

Як відомо, бердичівляни досягають вершин лише за межами славного міста.

Згодом співведучий Сергій Іванов сказав, що можна вивезти людину з Бердичева. У свою чергу Дмитро Разумков продовжив: « …але Бердичів з людини вивести не можливо і це не найгірший показник».

Нагадаємо, вчора, 29 серпня бердичівлянин Дмитро Разумков обраний Головою Верховної Ради України.

Народився Дмитро Разумков 8 жовтня 1983 року в Бердичеві Житомирської області у родині помічника другого президента України Леоніда Кучми Олександра Разумкова та відомої актриси, народної артистки України Наталії Кудрі.  Прізвищем його батька названо Центр позашкільної освіти ім. О.В.Разумкова у Бердичеві.

Згідно з декларацією за 2018 рік, новий спікер парламенту має нерухомість у Києві та Київській області, декілька земельних ділянок та три автівки. Його сумарний дохід за рік становить 980 тис. грн.


ФОТО: "РБК-УКРАЇНА"

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.