Вчасно інформуєте про показання лічильника – сплачуєте по факту використаного газу

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Вівторок, 01 березня 2016, 22:56
Автор: Регіональна газова компанія Житомиргаз
Перегляди: 2906

Показання лічильника газу необхідно передати 1,2,3,4-го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ.

Найшвидшим способом інформування про обсяг використаного газу станом на 1 число є Особистий кабінет на сайті 104.ua. Передавши показання, користувач протягом години може самостійно переконатись, що дані зараховані на особовий рахунок.

 

Споживач газу також може звернутися до контакт-центру за тел: (0412) 55-80-04 або 55-94-04 або надіслати листа на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (у листі вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер особового рахунку (або адресу), показання лічильника і дату їх фіксації).

Варто зазначити, що не отримавши показань лічильника до 6-го числа або невчасної їх передачі, газова компанія нараховує оплату планованим методом.

Якщо споживач не зміг вчасно подати показання лічильника газу по телефону, електронною поштою чи через Особистий кабінет, він може вказати показання свого лічильника та дату їх зняття у відривному талоні рахунку на оплату. Вказані у відривному талоні квитанції фактичні показання лічильника будуть внесені в автоматизовану програму обліку. За цими показаннями обсяг споживання коригується, а сума до сплати перераховується при формуванні платежу за наступний місяць.

Регіональна газова компанія Житомиргаз

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.