СБУ нейтралізувала спробу російських спецслужб відключити енергосистему України
Українські силовики запобігли вірусній атаці на обласні енергетичні підприємства.
СБУ попередила спробу російських спецслужб вразити комп'ютерні мережі об'єктів енергетичного комплексу України. Про це повідомляє прес-центр українського відомства.
Співробітники СБ України виявили шкідливе програмне забезпечення в мережах окремих обласних енергетичних підприємств. Вірусна атака супроводжувалася безперервними дзвінками (телефонним флудом) на номери техпідтримки обленерго.
Силовики заявляють, що шкідливе програмне забезпечення локалізовано. Тривають оперативно-слідчі дії.
Random news:
- 27 березня бердичівлянам доведеться спати на годину менше
- Поставиш герб України на аватарку – найбільше насолиш москалям
- Нові правила отримання субсидій родинами де є пенсіонери та інваліди
- У День Гідності та Свободи пригадуємо, аналізуємо, робимо висновки Революції Гідності ВІДЕО
- Ставлення до конфесій православної церкви ІНФОГРАФІКА













