Українці скоро зможуть розраховуватись в магазинах за допомогою мобільного телефону

Категорія: Новини України
Опубліковано: Середа, 24 лютого 2016, 15:02
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1385

Розвиток людства рухається надзвичайно швидко. Зовсім скоро українці зможуть вільно почуватися без традиційних гаманців з грошима і навіть не треба буде носитися з банківськими картками. Депутати пропонують доповнити існуючий перелік типів реєстраторів розрахункових операцій і ввести розподілені комп’ютерно-касові системи. А людською мовою це означає, що в якості платіжного засобу можна буде використовувати планшети, смартфони, ноутбуки, комп’ютери.Про це йдеться в законопроекті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків».

На думку ініціаторів законопроекту, введення розподілених комп’ютерно-касових систем дозволить скоротити відносну дорожнечу традиційних реєстраторів для підприємців, уникнути відставання використовуваних для фіскальних цілей технологій у зв’язку з появою смартфонів, планшетів, розвитку он-лайн сервісів, підвищить позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business Світового банку.

В даний час в Україні широко використовуються реєстратори першого покоління з контрольною стрічкою в паперовому вигляді, які поступово замінюються другим поколінням - з інтернет-підключенням фіскальних пристроїв (в основному, з використанням GPRS мережі) і реалізацією он-лайн збору інформації та автоматизованого її аналізу (касовий апарат з вбудованим GPRS терміналом і SD-карт)

Коментарі  

+2 # рижий 24.02.2016, 20:33
ця технологія називається NFC. вона існує вже 3 роки а наші тільки умудрились її впровадити
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # колєга 24.02.2016, 21:22
Цитую рижий:
ця технологія називається NFC. вона існує вже 3 роки а наші тільки умудрились її впровадити

Йдеться не про впровадження, а лише про законодавче оформлення :lol:
А скільки надій, скільки сподівань. Який ефект!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
   


Ваш IP:3.233.215.231
   
@Mail.ru.