Нам так не жити: ціни в столовій Національного Банку України шокували українців

Категорія: Новини України
Опубліковано: П'ятниця, 17 квітня 2015, 06:47
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 3261

Всі знають, як важко працювати після гарного обіду: хилить до сну, хочеться думати про прекрасне, а не про проблеми насущні. Мабуть, саме смачна їжа в їдальні Національного Банку України не дає Валерії Гонтаревої можливості стабілізувати фінансовий стан країни.
Журналісти відвідали їдальню НБУ та опублікували меню, ціни якого шокували українців.

Перше, що кидається в очі в їдальні - інтер'єр залу для топ-менедженту, який нагадує оздоблення будинку Віктора Пшонки: весільна зала, білі скатертини, фіолетові серветки, рожевий тюль на вікнах, розписані квітами стіни і стільці з подушечками.

столова НБУ

Зала їдальні для рядового персоналу має більш стриманий вигляд.

столова НБУ

Найдешевша страва в меню – пшенична каша за 1 гривню 24 копійки, гречана – 2 гривні 55 копійок. Найдорожча страва - запечена риба - 17,8 гривень.

Крім того, в меню пропонують салати “Івано-Франківський”, “Бриз”, “Грецький”, “Дністер”, “Коктейль”, з крабовими паличками і морською капустою. Ціни на салати коливаються в діапазоні від 3 до 10 гривень.

меню столова НБУ, ціни НБУ

Суп гороховий тут продають за 4 грн. 75 коп., а юшку “столичну” за 4 грн. 23 коп.

М’ясні страви можна замовити за ціною від 7 грн. 86 коп. за парову котлету, та 13 грн. 03 коп. за котлету «Бужок».

Меню для керівництва Нацбанку і рядових співробітників однакове. Різниця тільки в обслуговуванні. У залі для рядових співробітників - самообслуговування. Керівництву подає і прибирає офіціант.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.