Урядовець: Банки компенсують вам витрати на утеплення помешкання ІНФОГРАФІКА

Категорія: Новини України
Опубліковано: Четвер, 09 квітня 2015, 19:25
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1868

«На засіданні Уряду прийнята постанова Кабінету міністрів України про компенсації витрат наших громадян по енергоефективності, зокрема придбанню «негазових» котлів, утепленню індивідуальних будинків, а також багатоповерхівок»,

- повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та жилого комунального господарства України Геннадій Зубко під час брифінгу в середу.

За його словами, до цієї програми долучено «Ощадбанк», «Укргазбанк» та «Укрексімбанк». Людині необхідно надати документи про придбання енергоефективних матеріалів, а потім отримати кредит і відповідну компенсацію. В Уряді очікують долучення до цієї програми міжнародні фінансові організації.

Віце-прем'єр-міністр України підкреслив, що уряд ще чекає від парламенту прийняття закону про спільну власність, який дозволить долучити до цієї програми  не лише будинки, де створено ОСББ, а й решту, де мешканці будуть обирати собі управителя, який буде уповноважений залучати відповідні кошти.

«Урядом передбачено 343 млн. грн. на цю програму, які будуть розподілені за трьома напрямками. 47,6 млн. грн. – на компенсацію придбання «негазових» котлів, 198 млн. грн. – на компенсацію коштів на утеплення індивідуальних будинків, зокрема, придбання матеріалів не покрівлю, вікна, утеплення стін та приладів обліку теплової енергії. 97,9 млн. грн. – на компенсацію придбання енергоефективного обладнання та матеріалів ОСББ», - пояснив урядовець.

Очікується, що додатково на цю програму буде залучено ще 1,23 млрд. грн. приватних інвестицій, а загальний обсяг інвестицій на заходи енергоефективності складатиме 1,5 млрд. грн.

Віце-прем'єр-міністр України очікує, що ця програма охопить близько 134 тис. сімей.

«Вже з квітня можна розпочинати роботи і по встановленню лічильників і проведенню термомодернізації. Ми маємо повне розуміння з нашими європейськими партнерами, які готові долучитись і інвестиціями, і інжинірингом, і принести в Україну сучасні технології», - сказав Геннадій Зубко.

За повідомленнями

прес-служби Міністерства регіонального розвитку,

будівництва та жилого комунального господарства України

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.