Гройсман потрапив до списку найвпливовіших євреїв світу - ЗМІ

Категорія: Новини України
Опубліковано: Субота, 24 грудня 2016, 09:40
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1974

Міністерство у справах діаспори Ізраїлю оприлюднило список найвпливовіших п'ятнадцяти євреїв світу, які залишили помітний слід в 2016 році. Як пише Forum Daily, рейтинг опубліковано у вигляді спецдодатка ізраїльської газети Ісраель ха-Йом.

Перше місце за музикантом Леонардом Коеном, який помер восени 2016 року. Крім того, в списку вказано лауреата Нобелівської премії з літератури Боба Ділана (Роберт Алан Цимерман).

Четвертим у цьому списку вказано прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Як випливає зі статті, Гройсман - онук єврея, дивом врятований під час Голокосту, тому що той прикинувся мертвим в ямі серед розстріляних.

 

Також вказується, що займаючи пости мера Вінниці, віце-прем'єра України і спікера Верховної Ради, він ніколи не приховував своїх єврейських коренів і під час релігійних свят відвідував синагогу.

Серед жінок у списку перше місце займає 35-річна Іванка Трамп - дочка нового президента США Дональда Трампа.

Пише з посиланням на Forum Daily видання Кореспондент.

Як повідомляє інше авторитетне видання Дзеркало тижня, одразу після обрання Володимира Гройсмана прем‘єр-міністром, одна з найстарших газет Ізраїлю Haaretz акцентувало увагу на етнічному походженні нового керівника Уряду України.

Фото: twitter.com/dsnews

Володимир Гройсман

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.