Тепер кожен бажаючий бердичівлянин зможе мобілізуватись у.. "диванні війська"

Категорія: Новини України
Опубліковано: Понеділок, 23 лютого 2015, 22:02
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2887

«Кожен твій інформаційний посил — 
  це куля в свідомість ворога»

Справжні баталії очікують нас на інтернет просторі! Тепер на коментар "фашисты убивают детей и насилуют пенсионерок" буде відправлена бригада оперативного реагування, яка без вагань відіб'є атаку, використовуючи факти та достовірну інформацію, що знищить порив інтернет-ворога. Судячи з коментарів на деяких новинарних сайтах Бердичева, саме з бердичівлян буде створено перший інформаційний батальон - з експертів у війсовій та економічній сферах. 

Міністерство інформаційної політики ініціює створення інформаційних військ. Спільно з волонтерами розроблено сайт i-army.org. Головне завдання проекту мобілізувати користувачів соціальних мереж на донесення достовірної інформації та боротьби з російською пропагандою.

На початку нас зустрічає форма із закликом "Долучись до Інформаційних військ України та отримуй щоденні завдання на свою електронну скриньку!", в якій потрібно ввести ім'я та адресу електронної пошти:

 

Після реєстрації на адресу електронної пошти приходить лист із першим завданням - запрошувати знайомих долучатись до диванного інформаційного війська:

Засилля російських ботів, поширення фейків, інформаційний і психологічний тиск російських ЗМІ — все це має отримати рішучу українську відповідь. Проект i-army.org покликаний виконати функцію об’єднання зусиль в цьому напрямі.
“Я вже неодноразово говорив про необхідність організувати ефективну протидію російським ботам і фейкам. Завдяки цьому проекту я сподіваюсь, у нас з’явиться чимало добровольців, готових поширювати достовірну інформацію і викривати російські фейки. Власне, сам проект інформаційних військ вже започатковано спільно з такими добровольцями”, - зазначив міністр Юрій Стець.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.