Питання грошей для дротового радіо піднімає з ліжка навіть депутатів після операції

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 03 січня 2017, 20:27
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1483

Ухвалення бюджету міста Бердичева на наступний 2017 рік природно передбачає оприлюднення інформації про видатки. Під час сесії міської ради знову було підняте питання доцільності фінансування збиткового комунального підприємства – дротового радіо. Варто відзначити, що нове скликання депутатів реально оцінює складну економічну ситуацію, а тому рахує кожну копійку. Так як було до цього, коли рада одноголосно приймала всі пропозиції Василя Мазура вже не виходить. Депутати почали ставити логічні питання. А тому дуже наочним стало намагання підлеглих міського голови продавити голосування «щоб все було по-старому».

 

Так як було вже не буде

Враховуючи збитковість даної архаїчної структури та реальну застарілість такого виду комунікації з населенням як дротове радіо в епоху Facebook, Youtube та FM – радіо, депутати вбачають раціональнішим наприклад один раз виділити кошти на придбання приймачів для всіх бердичівлян з вадами зору і не переводити більше кожного року все нові й нові бюджетні гроші.

Окрім щорічного виділення більше ста тисяч гривень на редакцію, якою керує кума міського голови, кожен бажаючий чути її голос ще й має заплатити 17 гривень за обслуговування тих самих дротів Укртелекомом.

Голосування з лікарняного ліжка

Навіть маючи заповнену половину залу різних громадських організацій, які очікували фінансування з міського бюджету, Василю Мазуру не вистачало одного голосу для результативного для нього голосування. І трапилось диво… в залі з’явився один з депутатів Укропу, який кілька днів тому переніс операцію і досі перебуває в міській лікарні. Після трикратного голосування ЗА «Програму розвитку інформаційного простору міста Бердичева» він сів в автомобіль, яким користується головний лікар і повернувся в стаціонар. Цікаво, що цей же чоловік нещодавно був працевлаштований на керівну посаду іншого «успішного» комунальному підприємства – «Бердичівводоканал»

Чому депутати опозиційні до Василя Мазура не голосували за дротове радіо.

Опитані нами обранці пояснили чому утримувались по даному питанню. Людям з гідністю набридло, коли їх ламають через коліно, а саме так і виглядає. В цьому році це питання виносилось п’ять разів, але міський голова не шукає компроміс, а щокварталу при формуванні порядку денного ставить одне й теж саме – фінансування.

Більше того, в сучасну інформаційну епоху людина має мати змогу обирати, що їй слухати, натомість в бердичівських реаліях складається враження, що дротове радіо, з точки зору влади, є безальтернативною панацею для електорату слухати правильні новини про досягнення міського голови Василя Мазура в найкращому у світі місті.

А чи законне це рішення?

Громадські активісти в місті Бердичеві неодноразово звертали увагу на те, наскільки законними є такі голосування. Голосуючи за «Програму розвитку інформаційного простору» голова фракції БПП в міській раді Віталій Березовенко, фактично підтримує виділення коштів своїй дружині, яка є директором єдиного комунального підприємства фінансованого даним документом. Звернення активістів з приводу ознак корупції в таких діях, поки залишаються без відповіді. Тому, за інформацією джерел першого інформаційного порталу Наш Бердичів, найближчим часом можна очікувати направлення відповідного звернення вже в правоохоронні органи.

Що таке 160 тисяч гривень?

Для кращого розуміння, що це за сума можна привести приклад, що за ці гроші можна фінансувати щоденну роботу двох працівників протягом року, які виконуватимуть корисну для міста роботу – наприклад, займатися розвитком туризму, який в перспективі приноситиме неабиякі кошти до міського бюджету. А можна найняти двох програмістів, які електронізують документообіг чиновників, що заощадить десятки тисяч гривень на тонни паперу, які щороку використовуються бюрократами. Варіантів насправді є безліч. Проте, замість того, щоб йти в ногу з часом місто вперто тягнуть в епоху дротового радіо. Хоча звісно в цьому всьому є й хороша новина. Якщо ви зараз це читаєте, то очевидно на вас важче буде вплинути методами традиційної пропаганди, яка, як відомо, навіть розумну людину може перетворити на частину великого стада.

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.