В Бердичеві відбулось відлуння Чорнобиля ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 27 квітня 2016, 10:49
Автор: Наталка Зоз та Олексій Побережний
Перегляди: 1868

На 30 річницю аварії на ЧАЕС у музеї міста Бердичева  була відкрита виставку «Квітень 86-го. Відлуння». Відвідувачі могли побачити факти - страшні фотографії і кадри наслідків катастрофи у документальному відео Чорнобильського сьогодення.

 

Голова громадської організації «Фотографічна фундація» Валерій Мельников висловив свою вдячність фотографам за втілення у життя ідеї цієї виставки. Фотографи Олег Силка та Олексій Царапаєв протягом чотирьох років багато відзняли фото і відео матеріалів. Вони декілька разів за останній час побували у зоні відчуження.

Після традиційних подяк один одному голова Спілки ветеранів Чорнобиля Юрій Кашперський, прочитав вірш про жінок військовослужбовців, котрі зараз воюють на сході Україна, «….30 років назад ми воювали  на ліквідації Чорнобиля, а сьогодні ми  знову воюємо за Україну вже на Донбасі….»

Після усіх урочистих заходів, віршів і пісень, відвідувачі виставки могли поспілкуватися з організаторами, а також роздивитися фото та відео матеріали які були приставлені.

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.