Фракція ВО «Батьківщина» пішла шляхом фракції Партії Регіонів саморозпустившись ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 09 вересня 2015, 22:05
Автор: Лесь Небайдужий
Перегляди: 1945

Днями на позачерговій сесії Бердичівської міської ради відбулось зачитування заяв всіх членів фракції ВО «Батьківщина». У своїх зверненнях вони повідомили про вихід з партії та саморозпуск фракції. Вже колишній голова міського осередку Олексій Ястремський подякував у своєму слові депутатам за довгу та конструктивну співпрацю.

Нагадаємо, з десяти років в партії, дев’ять він її очолював. Хто стане новим керівником поки лишається невідомим.

За інформацією Бердичів СІТІ, причиною цих подій стало нещодавнє призначення керівником обласної організації ВО «Батьківщина» екс-нардепа Анжеліки Лабунської та різне бачення на подальший напрямок руху партії.

Це не перша втрата цієї каденції у бердичівській ВО «Батьківщина». Нещодавно були виключені з партії кілька депутатів міської ради, серед них Олександр Кухарчук та Сергій Івлєв.

Нагадаємо, під час Революції Гідності заявили про саморозпуск фракції Партії Регіонів у Бердичівській міській раді. Таким чином, на сьогодні більше 80% обранців містян є позапартійні.

Пропонуємо Вашій увазі відео без коментарів виступу екс-голови Бердичівської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Олексія Ястремського

Фото та відео: Наталка Зоз

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.