Бердичівляни можуть вирішити питання питної води в Україні звернувшись до Президента - підпиши петицію!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 08 вересня 2015, 12:07
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2090

Проблема якості води в Бердичеві піднімається в ЗМІ та соціальних мережах мало не кожен день. Люди записують відео, як фільтри забиваються за 5 хвилин, як чорно-коричнева суміш ллється з крана, як в пляшках з набраною водою утворюється чорний осад з піною, а діти в садочку розфарбовують воду коричневим олівцем, так як іншу в Бердичеві вони поки не бачили. 

 

«Обіцяного три роки чекають», - говориться в прислів'ї. Ми ж чекаємо нормальної води набагато довше: у 2010 році у передвиборній агітації Василь Мазур обіцяв будівництво очисних споруд... На дворі кінець 2015 року, будівництво затяглося, колосальні гроші витрачені, на носі нові вибори з новими обіцянками, а люди і далі чекають «покращення» води, зкидуючи п'ятирічну локшину з вух, адже платити 12,60 грн./куб. за «щось з крана» - це не нормально. 

І скільки б деякі місцеві ручні ЗМІ не намагалися вбити в голови, як багато корисного зробив міський голова, люди все бачать і розуміють. 

Як вирішити проблему, коли її всіляко намагаються не помічати, заговорити і запевняють, що з водою у нас все в порядку? Як притягти до відповідальності тих, хто обіцяв, але не зробив? Скільки ще люди можуть труїти організм, ще й сплачуючи за це гроші? Чому нас ставлять перед вибором - або п'єш коричневу суміш або купуєш воду в бюветах? 

Жителі міста Бердичева можуть звернутися до Президента України з приводу жахливої якості води у місті та притягнути до відповідальності тих, хто саботує рішення даного питання. Для цього необхідно підписати петицію, яка потрапить на розгляд Гаранту!


ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Притягнення до відповідальності посадових осіб, що саботують вирішення проблеми покращення питної води в населених пунктах.

На прикладі м. Бердичів, де люди неодноразово звертались до міського голови з приводу жахлового стану води: вода має нехарактерний коричневий колір, неприємний запах і вживання такої води шкодить здоров'ю. Проблема не вирішується роками, а люди і далі травляться водою. 

Тому потрібно ввести кримінальну відповідальність відповідальних посадових осіб за дії або бездіяльність у вирішенні проблеми, що загрожує життю людей по населеним пунктам. 

Петиція потрапить на розгляд до Президента, якщо буде зібрано не менше 25 000 підписів громадян – третина бердичівлян - протягом не більше трьох місяців з дня опублікування. Підписати петицію можна лише після реєстрації на сайті.


 ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ


 

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.