Як взнати, скільки машин у сусіда, мера чи депутата? Реєстр власників авто відкрито та підключено до сервісу iGOV!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 18 грудня 2015, 08:15
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2251

Міністерство внутрішніх справ відкрило реєстр власників авто і підключило його до інтернет-порталу державних послуг iGOV, впровадження якого набирає обертів по всій Україні. Тепер кожний бажаючий може дізнатись, якими автомобілями володіє будь хто - від сусіда, до депутата. Для наглядного тестування послуги вирішили взнати, якими транспортними засобами володіють народний депутат України Олександр Ревега та міський голова Бердичева Мазур Василь.

 

Сформувати заявку можна за посиланням на сайті за декілька хвилин.

Для цього необхідно:

1. Пройти за посиланням послуги "Надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС" 


2. Ідентифікувати себе. В Україні можна підтвердити свою особистість онлайн за наявності Сертифікату електронно-цифрового підпису, який видає податкова, або за технологією BankID - ідентифікація через Ваш банк. Використання BankID повністю безпечне - це європейський досвід ідентифікації, який нарешті в Україні стає стандартом. Так як сертифікати електронно-цифрового підпису не популярні серед фізичних осіб, вхід через свій банк найбільш зручний.


3. Після того, як Вас ідентифікували, відкриється вікно з формою. Заповніть коротку просту форму на порталі iGov (вкажіть ПІБ та дату народження фізичної особи власника транспотного засобу, що Вас цікавить). Обов'язково зазначте актуальний email, на який Вам прийде відовідь!

До речі, серед користувачів викликало невдоволення те, що поле ДАТА НАРОДЖЕННЯ є обовязковим для заповнення, що унеможливлює користування послугою в тому вигляді, яке воно повинно було мати при розгляді антикорупційною комісією. Можливо, пізніше це поле приберуть з обовязкових, але поки що маємо те, що маємо.

4. Після заповнення Ваша заявка буде прийнята в роботу. Протягом одного дня на вказану електронну адресу Ви отримаэте інформацію з Єдиного державного реєстру МВС.


Ми отримали відповідь миттєво і взнали, яким автопарком володіє депутат Верховної Ради України Олександр Ревега та міський голова Бердичева Василь Мазур.

У Мазура Василя Костянтиновича зазначено тільки один автомобіль - HYUNDAI TUCSON 2008 року.


А в народного депутата Олександра Ревеги цілий автопарк автобусів. Порівняно з даними, які були зазначені в декларації про доходи та майно депутата, Олександр Ревега позбувся свого Porsche Cayenne.

Сервіс iGOV покликаний боротися з корупцією, економити час українців і підвищувати ефективність роботи чиновників.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.