Дощ не завадив вшанувати Небесну сотню в Бердичеві ФОТО та ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 22 листопада 2015, 16:13
Автор: Наталка Зоз
Перегляди: 1684

Попри дощову погоду мешканці Бердичева зібралися відзначити річницю Революції Гідності.  Два роки тому студенти вийшли на Майдан підтримуючи європейську інтеграцію. Проте, мирна акція переросла у жорстокий розгін та звіряче побиття молоді міліцейськими підрозділами «Беркут». Наступного дня з усієї України люди почали збиратися на Михайлівській площі в Києві. Так починалася Революція Гідності.

Сьогодні вже минуло два роки з того часу. Бердичівляни прийшли вшанувати пам'ять Небесної сотні.

 

Революція не минула Бердичів, багато його жителів брали активну участь у цих подіях ї в Києві, і на місцевому рівні. В нашому місті було проведено один з перших в Житомирській області Євромайданів організованих Всеукраїнським об’єднанням «Свобода». Пізніше відбувалися акції молоді, організовувались народні віче учасниками яких стали тисячі бердичівлян. Про події того часу досі існує група в соціальних мережах Євромайдан Бердичів https://vk.com/revolutbrd

21 листопада вже цього року прийшла молодь із прапорами України, військові та представники різних релігійних конфесій. Відбулось покладання квітів до меморіалу «Слава Героям».

Варто зазначити, що попри наполягання громадськості влада міста так і не спромоглася виправити неподобство з табличкою на меморіалі. Досі мешканці міста кладуть квіти камсамольцам-падпольщікам, а не Героям України.

Скільки часу ще має минути, щоб влада почала захищати національні інтереси покаже час… і звісно дії справжніх патріотів України.


Як, а головне хто клав квіти Небесній сотні у Бердичеві дивіться у відео

А також чому євромайданівці під час Революції Гідності вимагали у міського голови Бердичева Василя Мазура відставки дивіться також у архівному відео

Весь архів відео Бердичівського етапу Революції гідності дивіться тут: Євромайдан Бердичів

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.