Контролюй ремонт своєї дороги сам

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 01 травня 2015, 09:46
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1642

Цього року на ямковий ремонт доріг виділено 1,35 млрд грн.

Міністерство інфраструктури України в мережі Facebook опублікувало звернення до українців, подаємо його повністю:

«Ми хочемо, щоб ці кошти були використані максимально ефективно. Тож задля уникнення халатного ставлення відповідних служб та посилення контролю за виконанням робіт з ямкового ремонту Міністерство інфраструктури запрошує кожного з вас до співпраці.

Зважаючи на вашу небайдужість та постійний інтерес до ефективності роботи Міністерства пропонуємо вам, як платникам податків, виступити додатковою ланкою контролю та повідомляти нам про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах України державного і місцевого значення. Звертаємо вашу увагу, що мова йде саме про траси та автодороги, які проходять поза населеними пунктами. За комунальні вулиці та дороги в містах, селах й селищах відповідає місцева влада. 

Порушенням технології можна вважати ремонт доріг без огородження місць виконання робіт та попередження водіїв, виконання ремонтних робіт в дощову погоду, тощо. На місці виконання робіт має бути інженерно-технічний працівник, який повинен мати технологічну карту виконання робіт або будь-який інший документ, що регламентує робочі операції, умови та порядок їх виконання, основні показники контролю операцій та результату роботи. 

Фотографуйте та відправляйте нам координати з місця ремонту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За два дні пост отримав більше чотирьох тисяч поширень, півтори тисячі вподобайок і сотні коментарів українців. Пропонуємо читачам Бердичів СІТІ долучитися до обговорення теми, адже таким чином можна вплинути на якість наших доріг

Чи все-таки не можна? Але гадаємо спробувати варто…

   
   
   


Ваш IP:3.236.70.233
   
@Mail.ru.