Бердичів став учасником інтернет-проекту "Україна без грошей"

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 01 травня 2015, 23:46
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 3114

Бердичів сіті, Україна без грошей, украина без денегВедучий інтернет-проекту "Україна без грошей" Ярослав Гула відвідав місто Бердичів.

Мета проекту - відвідати всі міста України, розповісти їх історію, показати пам'ятки, не витративши на це жодної копійки. Паралельно кожне місто оцінюється за п'ятьма критеріями: транспорт, сфера послуг, чистота, привітність і визначні пам'ятки.

"Єврейський Париж" - так охарактеризував Бердичів ведучий програми «Україна без грошей».

Ревізія міста почалася на залізничному вокзалі, продовжилась по центральній вулиці, заглянула в парк і закінчилася в Кляшторі Босих Кармелітів, який вразив своєю красою Ярослава. За час перебування в місті, Ярослав встиг одночасно захопитися чистотою й розчаруватись сміттям, встиг перевтілитися в бердічевляніна і поспілкуватися з місцевими комунальними службами, які ніяк не могли вирішити, чиє ж сміття на вулиці і хто його повинен прибирати.

По закінченні перевірки, Бердичеву були виставлені оцінки в п'яти категоріях:

Транспорт - 5: в Бердичеві є авто і Ж/Д вокзали, до того ж, пряме сполучення зі столицею встановлено, а для економії коштів можна зробити пересадку в Фастові або Козятині.

Пам'ятки - 5: в місті є культові храми і собори. Сам по собі єврейський Париж являє собою провінційне, але колоритне містечко. Найбільше сподобався Кляштор Босих Кармелітів.

Чистота - 3: вулиця Європейська начебто чиста, а спортивну алею прибирають, але це, на жаль, не стосується дворів, які знаходяться недалеко від центрального парку.

Привітність - 5: ведучий став бердичівлянином на пару хвилин і переконався, що місцеві комунальні служби - це одна назва: ніхто не відповідає за сміття на вулиці, але при всьому цьому йому не нахамили, що дуже важливо.

Сфера послуг - 4: робота комунальників дуже низька, дороги подекуди вимагають ремонту, відсутні покажчики для туристів, але наявність готелів і ресторанів - це плюс.

Крім того, Бердичів отримав бонусні 0,1 бала за облаштованість головної площі міста та безкоштовний wi-fi.

Таким чином, Бердичів заробив 4,5 бали, тим самим обійшовши Житомир, який в січні отримав 4,4 бала від ведучого проекту "Україна без грошей".

Повну версію випуску «Україна без грошей» в Бердичеві дивіться на каналі YouTube.

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.