Паломництво та урочистості римо-католиків у Бердичеві пройшли без порушень ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 18 липня 2016, 10:34
Автор: Відділ комунікації ГУНП в Житомирській області
Перегляди: 2098

16-17 липня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві відбулося релігійне свято. У заходах взяли участь близько 9 тисяч учасників. Правопорядок та публічну безпеку у ці дні забезпечували 70 працівників поліції.

Тисячі паломників прибули до Бердичева, щоб взяти участь в Урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію. У складі паломницьких груп були віряни з України, Польщі, Білорусії, Молдови, США та інших країн.

 

Охорону порядку забезпечували 70 поліцейських, які працювали у посиленому варіанті несення служби та вжили усіх необхідних заходів безпеки для підтримання публічного порядку, а також попередження небезпечних ситуацій під час прибуття гостей свята, богослужіння та інших урочистостей.

Працівники поліції працювали у складі піших патрулів та мобільних груп, завданням яких були організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганства та інших можливих правопорушень.

Грубих порушень правопорядку зафіксовано не було. Загальна кількість зареєстрованих подій за ці дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася.

 


 Фоторепортаж Юрія Мельника (444 фото) пропонуємо за посиланням:

ВК фотоальбом Юрія Мельника

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.