Експерти: Україна може перемогти Росію на полі бою. Росія крихка ІНФОГРАФІКА

Категорія: Новини України
Опубліковано: Середа, 16 вересня 2015, 08:28
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2603

Вже другий рік Україна стримує наступ російських військ на утримання яких Путін витрачає з бюджету майже сотню мільярдів доларів щороку. Американські аналітик Фрідман підтвердив повний крах та неспроможність прогнозів аналітиків ФСБ перед початком конфлікту.

 

Засновник і директор потужної приватної розвідувально-аналітичної організації Stratfor (США) Джордж Фрідман заявив, що Росія насправді не така сильна, як здається. "Насправді, Росія набагато слабша, ніж ми звикли її уявляти. Цікаво проаналізувати саме те, чого Росія не робить: не направляє масштабні військові сили і численні дивізії вглиб території. Замість цього вона взяла ту лінію фронту, яку змогла, і діє тільки на її основі", - сказав Фрідман в інтерв'ю Hromadske.tv.

Також він відзначив суцільний провал в діях ФСБ, щодо прогнозування рівня проросійських настроїв в Україні. "По-перше, варто відзначити, що діяльність ФСБ була дуже неефективною. Вторгнення Росії на сході України передбачало, що кількість проросійсько налаштованого населення почне неухильно зростати. Проте, їм не вдалося спрогнозувати, що все відбудеться навпаки", - зазначив глава Stratfor.

Нещодавно з цього приводу також висловився американський журналіст Адріан Боненберґер. Його стаття "Україна може перемогти сепаратистів" вийшла друком в американському журналі "Форбс". Подаємо переклад найцікавіших абзаців колишнього військового:

Адріан Боненберґер (Adrian Bonenberger) піхотний офіцер Американської Армії з 2005 по 2012 рр«Україна є набагато сильнішою, ніж люди зазвичай звикли вважати. Досі українці билися з однією рукою, що була зав’язана у них за спиною, — велика частина їхніх військових можливостей свідомо трималася в резерві, щоб не ризикувати й не провокувати Росію вводити більше сил у це протистояння».

- Останнього разу, коли українське військо здійснило прорахований наступ проти сепаратистів у серпні минулого року, він мав швидкий успіх. Тож Росія була змушена ввести тисячі своїх солдатів через кордон, аби зміцнити рішучість сепаратистів, а також забезпечила останніх артилерією, танками та протиповітряними засобами (включно з російським комплексом ППО "Бук", яким було збито борт номер 17 Малайзійських Авіаліній). Відтоді протистояння набуло певного паритету (не плутати з припиненням вогню, адже десятки людських втрат мають місце щодня). Війна у східній частині України досягла рівноваги, - каже пан Адріан.

Я провів тиждень на Яворівському полігоні, спостерігаючи, як мій колишній підрозділ —173-я повітряно-десантна бригада Армії США — тренував дві роти Національної Гвардії України (НГУ). Це було надзвичайно вражаюче: українські солдати пересуваються і здійснюють тактичну комунікацію на рівні, що відповідає чи навіть перевищує більшість звичайних американських підрозділів. Майже 7 років я служив як бойовий піхотний офіцер (і понад два з них я провів в Афганістані). За весь час мого тренування афганських поліцейських та солдатів, я ніколи не бачив жодного підрозділу афганців, який би виглядав так само професійно, як українці.

Якщо українці й далі посилено тренуватимуться і будуватимуть свою військову потужність (а я підозрюю, що їхній стимул це робити значно перевищує мотивацію їхнього супротивника — переважно росіян), то ймовірним результатом цього може стати те, що наразі не описують ані західні, ані російські медіа: Україна може перемогти сепаратистів. Ба більше, Україна може перемогти Росію на полі битви.

Власне, російська самовпевненість, російська пихатість та їхня неефективна доктрина робить не лише можливим, а й навіть дуже ймовірним те, що рішучий, несподіваний загальновійськовий наступ добре тренованого, відродженого українського війська буде здатний заскочити їхнього супротивника зненацька, оточити його й повністю знищити.

Росія є крихкою. Що більше вона чекає в Україні, то більше шансів, що її військо спіткає катастрофа, яку воно не бачило з часів Другої світової: оточення й знищення російського угрупування. Кожен тиждень, що минає, українське військо стає дедалі сильнішим та більш впевненим у тому, що воно має перевагу. Водночас супротивник українців стає дедалі слабшим та демотивованішим.

Адріан Боненберґер (Adrian Bonenberger) піхотний офіцер Американської Армії з 2005 по 2012 рр. Двічі служив в Афганістані. Зараз працює фріланс-журналістом.

Пропонуємо Вашій увазі також інфографіку, яка показує значне кількісне зростання потужності та боєготовності Збройних Сил України (клікабельно).


Варто також нагадати, про незламний бойовий дух українського солдата та підтримки наших військових всією багатомільйонною нацією з усіх куточків світу. Яскраво це показано у відео гурту ТАРТАК до пісні Ніхто крім нас до якого також  потрапили й бердичівляни. Зокрема, на 30-ій секунді в правому нижньому куті захисник Донецького аеропорту, свободівець Василь Клюба

Борімося – поборемо! Нам Бог помагає!

Читати також: 

Бердичівські артилеристи стали героями фільму "Я війна". ВІДЕО 

Олексій Побережний попереджав про неминучий конфлікт з Росією ще в 2008-му році

Вражаючі факти про війну, які ви не знали ВІДЕО та ІНФОГРАФІКА

Як нам облаштувати Росію? ВІДЕО

Тривожна валізка: список речей, які повинні бути у бердичівлян на випадок війни

   
   
   


Ваш IP:3.235.195.196
   
@Mail.ru.