Бердичів: Трактором по дитинству, чому б і ні? ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 21 травня 2017, 10:19
Автор: Олена Рикаль
Перегляди: 2177

Сьогодні, 19 травня вперше відбулися екстрені збори мешканців нашого будинку, членів ОСББ Комсомолець. Обурення викликало нагле руйнування дитячого майданчика у подвір'ї будинку, що знаходиться по вул.Б.Хмельницького 1а. Власне все почалося ніби-то як із благого наміру: один із мешканців будинку, що розташований навпроти, по вул. Михайла Грушевського (Карла Маркса) 29 а, вирішив облагородити прибудинкову територію. Ну що тут скажеш, молодець! Але маємо одне але... у ході своєї активної діяльності, прокладаючи для мешканців свого будинку стежку, пан помітив на своєму шляху дитячий майданчик. Оскільки він розміщеній на землі, що належить міській раді, "активіст", мабуть за старим "совковим" принципом, вирішив що моє-твоє - за комунізму "наше!". Підігнавши тракторну техніку, гойдалки почали демонтувати, незважаючи на присутність на майданчику дітей. Потім металеву гірку та дві гойдалки невідомі "діячі" перемістили у подвір'я свого будинку. При тому двір почав виглядати як прифронтове місто.


Саме руйнування майданчика стало найвищою точкою кипіння мешканців нашого будинку. На екстрені збори було запрошено голову ОСББ ,що представляє інтереси протилежної сторони конфлікту. Той у свою чергу зазначив, що жодного стосунку до того, що відбувається, він не має, що це особиста ініціатива пана К., а земля належить місту. Отже, хто що вважатиме за необхідне, те й має право на ній зводити.

Дуже сподіваємось,що представники міської влади таки звернуть увагу на безчиння, що кояться у центрі міста, і стануть на заваді руйнування двору. А поки що прогулянкова зона у нашому подвір'ї виглядає саме так... І все завдяки зведенню "алеї слави" паном "К"... Далі буде!

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.