Принцеса Майдану бердичівлянка Анастасія Поліщук вийшла заміж за вояка «Айдару»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 22:14
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1894

На Житомирщині з’явилася ще одна патріотична сім’я. Боротьба за Україну не лише загартовує, але й зближує. Справжні почуття окрилили й відому бердичівлянку, героя революції Гідності на майдані Незалежності в Києві Анастасію Поліщук та волинянина оборонця барикад Дмитра Глотова. Сьогодні Настя санітарка Нацгвардії, а Дмитро - боєць добровольчого батальйону "Айдар". Побратися вирішили, тільки-но отримали нагоду кілька днів побути разом – на ротації.

Познайомилися ще під час революції, а освідчитися боєць "Айдару" наважився лише кілька днів тому, після повернення зі Сходу. Спочатку планували урочистість провести по простому, але у революціонерів просто не буває – долучилися побратими-майданівці. За день знайшли і вбрання, і приміщення для урочистостей.

 

Обручки в наречених особливі: Дмитро кілька місяців носив їх на шиї під час боїв із терористами.

Як повідомляє 5 канал, незабаром новостворена сім'я знову вирушить на передову: спочатку до побратимів з "Айдару" долучиться Дмитро, за кілька днів після нього на Схід вирушить Настя.

Більше про Анастасію Поліщук можете дізнатися з попереднього матеріалу незалежного новинарного ресурсу Бердичів СІТІ у матеріалі Анастасія Поліщук - бердичівлянка на Євромайдані або наша Принцеса Майдану

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.