Бердичів вже без водопостачання ОНОВЛЮЄТЬСЯ ТЕКСТОВИЙ СТРІМ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 16 липня 2018, 08:29
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2425

Починаючи від сьогодні, 16 липня централізоване водопостачання в місті Бердичеві обмежене. Станом на 10:00 вода в кранах відсутня. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Василя Мазура.

Причиною став дефіцит знезаражуючого хлору на міському комунальному підприємстві "Бердичівводоканал"

Влада намагається переконати, що містяни бачитимуть воду в кранах вісім годин на добу. Складено відповідний графік: з шостої ранку до десятої, і з шостої вечора до десятої.

 

План місцевих чиновників викликає обгрунтований сумнів у експертів, адже постійні гідроудари системи водопостачання помножені на прогнилі комунікації, призводитимуть до постійних проривів та нових і нових ремонтів. Усе це матиме своїм результатом порушення затвердженого графіку.

Вже заплановано підвіз води до центральної міської лікарні та дошкільних навчальних закладів.

Нагадаємо, в Бердичеві більше 20 років відсутня гаряча вода в кранах, а останні 16 років посаду міського голови незмінно займає Василь Мазур


ОНОВЛЕННЯ 12:35

Сьогодні депутати Бердичівської міської ради можуть вирішити проблему з відсутністю води

За інформацією з достовірних джерел незалежному інформаційному ресурсу Бердичів СІТІ стало відомо про скликання термінової позачергової сесії міської ради о 17:00 16 липня 2018 року.

Головне питання - виділення коштів на закупівлю хлору необхідного для знезараження води міським комунальним підприємством "Бердичівводоканал".


ОНОВЛЕННЯ 14:30

Став відомий порядок денний сесії

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 505 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2018 рік» (зі змінами).

3. Про відшкодування різниці в тарифах.


ОНОВЛЕННЯ 16:51

З матеріалів сесії йдеться про перерозподіл одного мільйона гривень з капітального ремонту адмінбудівлі виконкому на капітальний ремонт вузла з незараження питної води та відшкодування різниці між розміром ціни на ЖКГ ВУАКГ "Водоканал". 

Рішення прийнято одноголосно. 26 - "за"

 

Повним складом прибули на засідання, лише фракції ВО «Свобода» та УКРОП

Депутати, які прибули на сесію:
Блок Петра Порошенка «Солідарність»: Мазур Василь Костянтинович, Березовенко Віталій Петрович, Шимонко Роман Олександрович, Бессаліцьких Ярослав Леонідович, Толочко Василь Іванович, Левицький Роман Всеволодович, Тонкошкура Ірина Анатоліївна, Ястремська Анна Олексіївна, Бабій Юлія Петрівна, Верещак Віталій Іванович

ВО «Батьківщина»: Шелепа Валерій Анатолійович, Сокальський Юрій Євгенійович, Осипенко Володимир Маркович, Надрага Наталія Павлівна

Об’єднання «Самопоміч»: Лефтер Юлія Олександрівна, Кашпірук Артем Анатолійович, Яремчук Юрій Васильович,

Радикальна партія Олега Ляшка: Коваль Наталія Петрівна

Українське об’єднання патріотів –«УКРОП»: Мартусенко Анатолій Миколайович, Слюсарєв Вадим Анатолійович, Альвас Ніна Михайлівна

ВО «Свобода»: Побережний Олексій Сергійович, Кривушин Анатолій Миколайович

Патріотична партія України: Чепіль Андрій Іванович

Позафракційні: Клим Тимофій Петрович, Левандовський Володимир Павлович

 

Відсутні депутати:

Блок Петра Порошенка «Солідарність»: Рибак Наталія Іванівна

ВО «Батьківщина»: Пономарчук Володимир Вячеславович, Радецький Олег Альфредович

Об’єднання «Самопоміч»: Домбровська Тетяна Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка: Казаченко Андрій Володимирович, Велімовський Олександр Леонідович, Коломієць Олександр Миколайович, Шелегон Юлія Юріївна

Патріотична партія України: Лужанський Станіслав Іванович

Опозиційний блок: Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

Позафракційний: Сенча Володимир Миколайович


ОНОВЛЕННЯ 8:00 17 липня 2018 року

Перший офіційний коментар по ситуації з водою в нашому місті у підсумковому випуску новин телеканалу UA:Житомир дав інженер МКП "Бердичівводоканал" Вадим Слюсарєв.

"За цілодобового режиму подачі води, хлору вистачить на тиждень. Зупинок не буде, почасової подачі води теж. До кінця місяця плануємо запустити свої установки, які виробляють гіпохлорид натрію. Вони дадуть змогу подавати воду по часам", - заявив Вадим Слюсарєв.


 ОНОВЛЕННЯ 18:00

Протягом дня в усіх куточках міста вже другий день поспіль водопостачання не переривалось. Хоча як стало відомо журналістам Незалежного інформаційного ресурсу Бердичів СІТІ деякі мешканці верхніх поверхів в центрі міста скаржаться на низький тиск води в трубах.


ОНОВЛЕННЯ 8:00 18 липня 2018 року

На сьогодні підприємство АТ «ДНІПРОАЗОТ» є єдиним національним виробником рідкого хлору, який постачається водоканалам країни та використовується для знезараження питної води та водовідведення стічних вод. У зв’язку із значним подорожчанням енергоресурсів, зокрема, природного газу, виробництво аміаку та карбаміду на АТ «ДНІПРОАЗОТ» стало економічно невигідним, підприємство було зупинено повністю. В тому числі, зупинила свою роботу хлорна група цехів, обсяг виробництва якої складає лише 10% від загального обсягу. АТ «ДНІПРОАЗОТ» готове відновити виробництво хлору рідкого, незважаючи на економічні збитки для підприємства. Про це повідомляє офіційний сайт АТ "ДНІПРОАЗОТ"

Для відновлення роботи хлорної групи цехів АТ «ДНІПРОАЗОТ», нами розглянута необхідність підвищення цін для якнайшвидшого відновлення роботи зазначених цехів підприємства. У зв'язку з цим, нами підготовлено економічне обґрунтування необхідності підвищення цін на вироблену продукцію.

Відповідне звернення направлено 02.07.2018 до Антимонопольного комітету України і знаходиться на розгляді вже два тижні. Мета даного звернення – отримати висновок щодо можливості зміни (підвищення) підприємством ціни на рідкий хлор і відповідності вищевказаних дій АТ «ДНІПРОАЗОТ» положенням антимонопольного законодавства України.


 

Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ запускає текстовий стрім по вирішенню цієї проблеми. Як тільки з'являтимуться новини ця сторінка оновлюватиметься. Слідкуйте!

ВІД РЕДАКЦІЇ На сьогодні, станом на 14:00 18 липня 2018 року складається враження, що ситуація з водопостачанням в місті стабілізувалася. У разі виникнення ускладнень ми поновимо даний стрім.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.