Бердичівський волонтер Олександр Єрмошин став героєм проекту «Справжні» ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 28 грудня 2015, 21:21
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2169

Фотовиставка проекту «Справжні» відкрилася в Міжнародний день волонтера. Героями проекту стали 13 волонтерів, які допомагають українській армії. До проекту були запрошені такі представники волонтерського руху як Віталій Дейнега «Повернись живим», Аліна Михайлова «Армія SOS», Роман Сініцин «Народний тил», бердичівлянин  Олександр Єрмошин, «Крила Феніксу»  та ін.. Кожного з героїв зобразили на світлинах у двох іпостасях – якими вони є на війні і якими вони би були у мирний час.

 

Організатори запитали у волонтерів, від чого вони були змушені відмовитися заради того, щоб виконувати свій патріотичний обов’язок, що вони б робили, «…якби не війна?».

«Якби не війна, був би звичайною людиною: виховував би доньку та сина, працював та не знав би всього цього лайна, якщо чесно», –  відповів Єрмошин.

Інші учасники проекту так розповіли чим би займалися якби не московські окупанти

«Якби не війна, я би написав книгу про наш народ, відстоювання права на релігійні погляди і переконання в час окупації України російським царатом у ХІХ столітті» – Роман Орищенко, «Пласт»

«Якби не війна, переїхала б вчитися до Туреччини і працювала б там над архівами про Україну» – Катерина Ніколаєнко, «Український мілітарний портал»

Радіо Свобода

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.