Новими досягненнями та перемогами відзначились бердичівські молоді спортсмени

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 06 квітня 2016, 06:33
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1773

Бердичівські молоді спортсмени знову були серед найкращих. Так, на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дітей, юнаків, юніорів та молоді, який проходив з 01 по 02 квітня у місті Житомир, студент Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права Іван Зінченко виборов золоту медаль у ваговій категорії 70 кілограмів. У фінальному поєдинку у нелегкій боротьбі Іван переміг спортсмена з м. Львів, Ліськова Ігора.

 

На всеукраїнському турнірі з боксу присвяченому пам’яті 68-ми героїв-десантників, який проходив з 28 березня по 02 квітня у місті Миколаїв, бердичівлянин Дмитро Чулячеєв виборов золоту медаль у ваговій категорії 52 кілограма. У фінальному поєдинку Дмитро переміг спортсмена з м. Запоріжжя, Ботвіновського Олексія.

Молода спортсменка Ольга Мельничук відзначилась власним досягненням на відкритій першості міста Житомир з легкої атлетики. Змагання проходили 31 березня в місті Житомир за підсумками змагань Ольга подолала висоту 175 см. виконавши норматив кандидата в майстри спорту України зі стрибків у висоту.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

  

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.