Бурштинового Янгола добра передали на зберігання в музей міста

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 05 квітня 2016, 22:40
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1681

Волонтерський рух в Україні почав набувати масового характеру ще з початку Революції Гідності - хто не міг стояти на барикадах, той робив чай і бутерброди; хто не міг перебувати безпосередньо в Києві - передавав продукти, речі і ліки через знайомих, які їхали допомагати боротися зі злочинним режимом. Після трагічних кровопролитних подій лютого 2014 року, країна опинилася перед новим випробуванням на шляху до своєї Незалежності - на Схід України прийшла війна. Гола, боса, голодна, забута владою добровольча армія, яка воювала на ентузіазмі та почутті патріотичного обов'язку, не залишилася без підтримки людей. Так само, як і на Майдан, люди передавали через волонтерів їжу, ліки, збирали гроші на форму, тепловізори тощо...


В кінці лютого в гарнізонному Будинку офіцерів завдяки організації БМГО «Фенікс» и ГО «Воскресіння» пройшов конкурс «Благодійна Бердичівщина», в якому взяли участь благодійні організації, підприємці, волонтери. Діяльність більшості номінантів була пов'язана з допомогою нашим солдатам в зоні бойових дій, але так само були представлені й інші волонтери, які надають безцінну допомогу тим, хто потребує її поруч.

Всього було 7 номінацій, а перемогу в головній номінації «Народний благодійник» здобула громада Бердичівщини.

30 березня 2016 року в музей історії міста Бердичева завітали голова БМГО «Фенікс» Любов Трибун та голова ГО «Воскресіння», такоже був присутній секретар міської ради Володимир Пономарчук, який представляв Благодійний фонд «ЛАВ», щоб вручити директору Павлу Скавронському на зберігання бурштиновий Янгол добра, як символ доброти та милосердя усіх бердічівлян.

Тепер нагорода бердичівлян буде зберігатися в музеї, а у нас попереду цілий рік, щоб заробити ще одну.


 

 

 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.