У першій половині червня в області триває соціальна акція «Квартира під охорону»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 04 червня 2015, 06:22
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1427

Акція є загальноукраїнською і проводиться з 1 по 15 червня за ініціативи Департаменту Державної служби охорони та підтримки МВС України. У цей період територіальні підрозділи УДСО мають можливість взяти під охорону оселі громадян за половину вартості монтажних робіт. 

Розпочинаються літні відпустки. Багато хто поїде на відпочинок за кордон або у подорож Україною. Пам’ятайте, що поки ви плануєте відпочинок–злодії теж часу не гають. Вони заздалегідь розробляють плани проникнення в незахищені квартири лише вичікують слушної миті.

 

Ніякі сучасні і дорогі двері, замки, склопакети чи навіть решітки на вікнах, не можуть стати перепоною для досвідчених злодіїв, які мають у своєму арсеналі найрізноманітніші інструменти для злому вікон та дверей.

Злодії до дрібниць вивчають розпорядок дня усіх мешканців облюбованої квартири, користуються системою спеціальних позначок, стежать завікнами, показниками електролічильників. Одним словом –зломомквартир займаються професіонали, яких навряд чи зупинять стандартнізасоби захисту. Та, як показує досвід, вже один тільки факт наявностіохоронної сигналізації в будинку змушує багатьох квартирних злодіїввідмовитись від злочинного наміру.

Найпростіший і найдієвіший спосіб вберегти своє майно – поставитипомешкання на пультову охорону Державної служби охорони.

Скористайтесь можливістю суттєво зекономити на встановленнісистеми сигналізації! 

Телефонуйте:

097-050-222-0 – для абонентів оператора Київстар

073-050-222-0 – для абонентів оператора Лайф.

Дзвінки здійснюються згідно тарифу оператора.

Номери гарячої лінії ДСО – 0-800-502-220 та 0-800-211-000 (безкоштовно).

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.