Будьте обережні: в Бердичеві завелись диверсанти-шкідники?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 03 червня 2015, 07:14
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 963

В Бердичеві завелися диверсанти-шкідники? Тільки так можна пояснити безлад, який відбувається в місті. Ідеш по місту і постійно натикаєшся на диверсії, вчинені невідомими: замасковані під старовину ями на пішохідному мості, через які можна легко зламати ногу, не еститична обрубка дерев, кладка асфальту одразу з латками. Чого чекати надалі?

 

 

Торік на одному зібранні обіцяли реконструкцію пішохідного мосту. Очевидно, не цього. Або не прийшов його час - до жовтня ще довго. А ваші ноги зростуться, не переживайте.


Це і божевільна (вибачте за експресію) робота по озелененню міста, що стало знущанням над деревами в Бердичеві: вони готові пускати гілки звідки завгодно, лише б вижити після кропіткої роботи "озеленювачів".


Це і позбавлення пенсіонерів, дітей та їх батьків укриття в спекотний літній день: "бердичівський Стоунхендж" на пляжі, голі дерева на алейці не дають необхідного укриття від сонячних променів. Я вже не кажу про естетичний вигляд. Це не звичайна іронія, я передаю слова жителів, які зверталися з проханням: «Напиши, що від сонця сховатися немає де, вирубали все, диверсанти».


Це і всім відома кладка асфальту в будь-яку погоду. Вражає, як примудряються новий асфальт відразу ж укладати з латками.


У Бердичеві оголошена нагорода тим, хто зізнається в обливанні фарбою Меморіалу «Слава Героям!». Думаю, можна було б оголосити нову нагороду - за упіймання диверсантів, які завдають соціально-естетичної шкоди місту.

 

Коментарі  

+2 # Анна 05.06.2015, 20:45
Дебiлiзм бердичiвських "озеленювачiв" уже не перший рiк просто у шок вводить!!! Це ж яким безтолковим або безсовiсним треба бути, щоб так знущатися над природою i над бердичiвлянами?!?! От би на макiтрах у них таке повистригти! Куди,цiкаво, ВIДПОВIДАЛЬНI ОСОБИ дивляться? Чи у них часу не досить, аби зi власних авто навколо себе подивитися?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
@Mail.ru.