До річниці загибелі Кузьми в Бердичеві відбудеться концерт-реквієм "Скрябін. Рік Самотності"

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 28 січня 2016, 19:49
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2516

2 лютого мине рік, як загинув лідер гурту «Скрябін» Кузьма.  Прикра трагедія на дорозі забрала життя Андрія Кузьменка: його позашляховик зіткнувся із молоковозом, після чого співак помер на місці.

Цього дня бердичівлян запрошують на Площу Центральну взяти участь у заході «Скрябін. Рік Самотності», аби згадати співака.

 

«Захід «Рік самотності» - це всеукраїнський вечір пам'яті Кузьми Скрябіна , коли на площах майже усіх міст України горять свічки , співаються пісні та розповідаються вірші. Організатори - звичайні люди , які вирішили підтримати всеукраїнську ініціативу. Також до нас приєдналися Бердичівські організації , зголосилися виконати кавери Скрябіна бердичівські музиканти , а гостем заходу буде рок- гурт з міста Рівне - HEARTFELT.», - зазначає Богдан Костирський, один із організаторів заходу.

Для багатьох Кузьма був не просто артист, - він став рідною людиною. З екранів телевізорів та радіоприймачів лунали його пісні, в яких він співав про життя, то висміюючи наші повсякденні проблеми, то критикуючи політиків, то допомагаючи зануритись у спогади про дитинство. Він ніколи не був байдужий до чужих проблем.

Пам'ять про Скрябіна жива в наших серцях! Тож , ми закликаємо усіх, кому небайдужий Кузьма, вшануй пам'ять нашого найріднішого Чувака з нами!

Партнерами заходу, які допомагають в організаційних питаннях, - БМГО "Фенікс", СП "Імперія свята" та Fun Space «Антикафе».

Захід відбудеться на Площі Центральній. Початок – о 19:00.


Скрябін - Місця Щасливих Людей

Cкрябiн - Люди Як Кораблі

Скрябін - Маршрутка

Скрябін - Мам

Ірина Білик і Скрябін - Мовчати

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.