День пам'яті та примирення в Бердичеві відзначили освятою меморіалу "Слава Героям!". ФОТО, ВІДЕО
День пам'яті та примирення відзначили у Бердичеві 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».
Саме в цей день спільною молитвою священників різних конфесій відбулось освячення меморіалу «Слава Героям!», в якому було об’єднано пам'ять про загиблих у Другій Світовій війні, у боротьбі з фашистським режимом Гітлера; про Героїв Небесної сотні, які поклали своє життя в протистоянні диктаторському режиму Януковича; про тих, хто загинув, захищаючи нашу державу від агресора на Сході України.





Освята меморіалу "Слава Героям". 8 травня 2015, Бердичів
Random news:
- Навчатись ніколи не пізно: доведено в БКПЕП
- Серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - бердичівський правоохоронець Володимир Ніколаєнко (ФОТО)
- Роль бердичівлян в ухваленні Конституції України УНІКАЛЬНІ ІСТОРИЧНІ ДОКУМЕНТИ
- Із новими силами Бердичівські артилеристи вирушають на схід
- Фан-клуб «За Бердичів» відзначив п’ятницю 13-го в музеї ФОТО













