Google-мобіль в Бердичеві знімає панорами вулиць в рамках проекту Street View Maps. ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 11 червня 2015, 11:18
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 7331

гугл мобиль, гугломобіль, google-mobileНа цьому тижні жителі Бердичева мали змогу помітити дивну машину, з незрозумілою конструкцією встановленою на даху - дорогами міста весь тиждень їздить Google-мобіль, здійснюючи об'їзд вулиць і зйомку панорам за допомогою камер, закріплених на даху автомобіля, в рамках проекту Street View Maps.

Google Street View - функція Google Maps і Google Earth, що дозволяє дивитися панорамні види вулиць багатьох міст світу з висоти близько 2,5 метрів не виходячи з дому - просто сидячи за комп'ютером.

 

На фото видно, як Google-мобіль зупинився на вулиці Володимирській, де теж проводив зйомку. Водій чудо-автомобіля розповів, що зйомці підлягають всі вулиці, навіть віддалені, в якому б стані вони не були.

Тепер кожен бажаючий зможе подивитися і відчути життя в Бердичеві: порадіти кількості кафе, пам'ятників і торгових центрів, а також поплакати від виду розбитих доріг і обрубків замість дерев. Крім того, панорами міста сприяють кращій орієнтації на місцеовсті для туристів.

Всі панорами, зроблені за допомогою Google-мобіля в Бердичеві, будуть доступні будь-якому користувачуі мережі Інтернет.

гугл мобиль, гугломобіль, google-mobile

 гугл мобиль, гугломобіль, google-mobile

гугл мобиль, гугломобіль, google-mobile, бердичів, україна

гугл мобиль, гугломобіль, google-mobile, бердичів, україна

Фото: Олександр Блиндар

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.