З 1 вересня знову на українців чекає збільшення тарифів на світло ІНФОГРАФІКА
Наближення осені принесе українцям чергове підвищення тарифів. Це буде вже друге зростання цін цього року. До березня 2017-го, світло подорожчає в 3,5 рази. Відповідне рішення ще 26 лютого цього року затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.
У 2017 році середньозважений рівень тарифу для населення становитиме 122,83 копійки за кВт/год. Найменше за світло платитимуть власники двозонних лічильників. Адже вночі електроенергія коштуватиме наполовину дешевше.
Пропонуємо Вам для порівняння інфографіку витрат на комунальні послуги в різних країнах світу
Нагадаємо, нардепи від фракції ВО "Свобода" неодноразово намагалися запровадити мораторій на підвищення тарифів на електричну енергію для населення.
Зокрема, був зареєстрований проект закону у Верховній Раді попереднього скликання (№2135) Ігорем Мірошниченком та Олександром Мирним.
"Законопроектом пропонується ввести мораторій строком на 3 роки на підвищення тарифів на електричну енергію, яка відпускається всім категоріям населення України. Тарифи для населення на електричну енергію пропонується встановити на рівні, що встановлені станом на 1 січня 2013 року", - йдеться у пояснювальній записці.
Автори законопроекту стверджують, що за останній період в нашій країні спостерігається тенденція зростання виробництва електричної енергії. На підтвердження вони наводять такі дані: обсяг виробництва електроенергії електростанціями, які входять до ОЕС України, у цілому за 2011 рік склав 194103,8 млн кВт-г, а за 2012 рік - збільшився до 198119,4 млн кВт-г. При цьому обсяг електричної енергії, яка експортується, збільшився майже вдвічі - з 6433 млн кВт-г у 2011 році до 9726,2 млн кВт-г у 2012-му. Надлишковою вважається в середньому майже 30% електроенергії.
За таких обставин підвищення тарифів на електричну енергію, яка відпускається населенню є економічно необґрунтованим та призводить до зниження рівня добробуту населення та нераціонального використання енергетичних ресурсів, наголошують автори документа.
Питання, які стосуються комунальних тарифів відведено значну увагу в Програмі захисту українців Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
- Розробити та впровадити державну програму стимулювання енергоощадних технологій. Перейти на контрольно-теплові прилади обліку спожитих енергоносіїв кінцевими споживачами. Інвестувати у технології теплопостачання. Зменшити, в результаті, енергетичні потреби держави та знизити ціни на комунальні послуги.
- Повернути до комунальної власності територіальних громад підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло- і водопосточання та водовідведення.
Новини до теми:
У Бердичеві близько 19 тисяч помешкань, які можуть лишитися без газу через борги
Громадські вбиральні в Бердичеві - примха чи необхідність?
Корніловка: район без влади та ініціативи громади ФОТОРЕПОРТАЖ
Соціальний експеримент в Бердичеві: смітники потрібні!
Random news:
- 20 лютого - День вшанування Героїв Небесної Сотні у Бердичеві
- ВИБОРИ 2020: Кого ж обрали бердичівляни депутатами міської ради 8 скликання? ОРІЄНТОВНИЙ СПИСОК ДЕПУТАТІВ
- Новини тижня (20-26 вересня 2021 року) від Першої Студії Бердичів
- Театр відкриють не для простих бердичівлян, а лише для обраних АНАЛІТИКА ДО ПОДІЇ
- Євробачення 2017 у бердичівському ліцеї № 15 ФОТО