З 1 вересня знову на українців чекає збільшення тарифів на світло ІНФОГРАФІКА

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 14 серпня 2015, 15:19
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1902

Наближення осені принесе українцям чергове підвищення тарифів. Це буде вже друге зростання цін цього року. До березня 2017-го, світло подорожчає в 3,5 рази. Відповідне рішення ще 26 лютого цього року затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

У 2017 році середньозважений рівень тарифу для населення становитиме 122,83 копійки за кВт/год. Найменше за світло платитимуть власники двозонних лічильників. Адже вночі електроенергія коштуватиме наполовину дешевше.

 

Пропонуємо Вам для порівняння інфографіку витрат на комунальні послуги в різних країнах світу


Нагадаємо, нардепи від фракції ВО "Свобода" неодноразово намагалися запровадити мораторій на підвищення тарифів на електричну енергію для населення.

Зокрема, був зареєстрований проект закону у Верховній Раді попереднього скликання (№2135) Ігорем Мірошниченком та Олександром Мирним.

"Законопроектом пропонується ввести мораторій строком на 3 роки на підвищення тарифів на електричну енергію, яка відпускається всім категоріям населення України. Тарифи для населення на електричну енергію пропонується встановити на рівні, що встановлені станом на 1 січня 2013 року", - йдеться у пояснювальній записці.

Автори законопроекту стверджують, що за останній період в нашій країні спостерігається тенденція зростання виробництва електричної енергії. На підтвердження вони наводять такі дані: обсяг виробництва електроенергії електростанціями, які входять до ОЕС України, у цілому за 2011 рік склав 194103,8 млн кВт-г, а за 2012 рік - збільшився до 198119,4 млн кВт-г. При цьому обсяг електричної енергії, яка експортується, збільшився майже вдвічі - з 6433 млн кВт-г у 2011 році до 9726,2 млн кВт-г у 2012-му. Надлишковою вважається в середньому майже 30% електроенергії.

За таких обставин підвищення тарифів на електричну енергію, яка відпускається населенню є економічно необґрунтованим та призводить до зниження рівня добробуту населення та нераціонального використання енергетичних ресурсів, наголошують автори документа.

Питання, які стосуються комунальних тарифів відведено значну увагу в Програмі захисту українців  Всеукраїнського об’єднання «Свобода» 

  • Розробити та впровадити державну програму стимулювання енергоощадних технологій. Перейти на контрольно-теплові прилади обліку спожитих енергоносіїв кінцевими споживачами. Інвестувати у технології теплопостачання. Зменшити, в результаті, енергетичні потреби держави та знизити ціни на комунальні послуги.
  • Повернути до комунальної власності територіальних громад підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло- і водопосточання та водовідведення.

Детальніше ознайомитись з Програмою захисту українців можна тут: http://svoboda.org.ua/party/program/

 

Новини до теми:

У Бердичеві близько 19 тисяч помешкань, які можуть лишитися без газу через борги

Громадські вбиральні в Бердичеві - примха чи необхідність?

Корніловка: район без влади та ініціативи громади ФОТОРЕПОРТАЖ

Соціальний експеримент в Бердичеві: смітники потрібні!

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.