Мазур хотів вивести Бердичів зі складу Житомирської області? ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 13 липня 2015, 12:37
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3537

Днями видання Бердичівські новини опублікувало статтю присвячену святкуванню Дня міста. В матеріалі «Свято єднання, гордості за своє місто і віри в Україну» (№23 за 2-8 липня 2015 року) йшлося про те, що Василь Мазур заявив представнику обласної влади Ярославу Лагуті, що «бердичівляни «передумали» виходити зі складу Житомирської області».

 

В свою чергу, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута зауважив, що, як представник обласної влади, пишається тим, що місто Бердичів знаходиться саме на Житомирщині. І у відповідь на це отримав репліку від міського голови про те, що після таких слів бердичівляни «передумали» виходити зі складу Житомирської області.

Зокрема, у тій же статті на передовиці, автор називає міського голову «господарем міста».

На сцену у супроводі господаря міста, вийшли почесні гості свята.

 

Нагадаємо, в Бердичеві не було жодних опитувань громади з цього приводу. Містяни, ще в 90-х роках практично одностайно підтримали незалежність України.

Що відбувається у владних кабінетах міста? Та про що свідчать такі заяви міського голови, термін перебування якого на цій посаді добігає до свого завершення вже цієї осені, незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ спробує з’ясувати найближчим часом.

   
   
   


Ваш IP:3.238.111.130
   
@Mail.ru.