Чи дочекаються мешканці Бердичева покращення якості перевезень? Надія є.

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 25 квітня 2015, 22:54
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2252

Не треба нагадувати, в якому стані маршрутки в місті та сама сфера послуг перевезень - з цим стикаються люди кожен день. В статті Громадський транспорт Бердичева: якість не відповідає ціні! ми писали про те, що до міського голови було надіслано звернення з фотофактами, щодо ганебного стану громадського транспорту,  та викладені пропозиції, як можна покращити якість перевезень в місті, розробивши «Комплексну програму покращення якості послуг перевізників на 2015-2016 роки» з винесенням на розгляд всіх депутатських комісій. 

Міськвиконком розглянув зміст звернення і надіслав відповідь.  

У відповіді повідомили, що зауваження та пропозиції, які були надані, є досить доречними, але потребують додаткового вивчення спільно з автобусними перевізниками міста.

Також намагались пояснити економічне обгрунтування можливої ціни в 4 гривні на проїзд. Але ніхто і не сперечався щодо ціни за послугу. Мова йшла про те, що не важливо, скільки коштуватиме проїзд - 2 грн, 3 грн, 4 грн, - будь-яка плата має бути надана за якісну послугу. Маршрутка має бути так само чистою, графік має дотримуватись, а водій бути ввічливим при будь-якій вартості квитка. Всі запропоновані пункти не потребують якихось надзвичайних фінансових затрат. Мешканці мають знати, куди вони можуть заявити, якщо маршрутка брудна, або якщо водій не дотримався графіку та щей курить за кермом, і бути впевненими, що їх вимоги виконають. 

Сергій Онофрійчук зазначив, що питання якості перевезень в місті, культури поведінки водіїв, задовільного технічного та санітарного стану транспортних засобів, якими здійснюються міські перевезення, розміщення графіків руху на кінцевих зупинках, дотримання правил безпеки при перевезенні пасажирів, буде розглядатись на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху за участі всіх автобусних пероевізників міста. Пропозиції та зауваження будуть враховані при розробці Програми покращення якості перевезень в місті Бердичеві. 

Але коли саме буде засідання цієї комісії, на жаль, не зазначено. Сподіваємось, що Сергій Онофрійчук не затягуватиме обіцяне і дослухається до мешканців Бердичева, які потерпають від низької якості послуг перевезень, і комісія збереться як найшвидше. Надія на покращення є.

маршрутки, перевезення, брудні автобуси, брудні маршрутки, курять за кермом, Комплексну програму покращення якості послуг перевізників, Бердичів, Мазур, Сергій Онофрійчук, комісія, Олексій Тростянський, Алексей Тростянский, Свобода, Бердичев

маршрутки, перевезення, брудні автобуси, брудні маршрутки, курять за кермом, Комплексну програму покращення якості послуг перевізників, Бердичів, Мазур, Сергій Онофрійчук, комісія, Олексій Тростянський, Алексей Тростянский, Свобода, Бердичев

 

 

Олексій Тростянський

   
   
   


Ваш IP:44.200.82.149
   
@Mail.ru.