Суддю Бердичівського міськрайонного суду підозрюють в корупції

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 18 квітня 2015, 10:43
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1770

За клопотанням Генерального прокурора України Віктора Шокіна шестеро суддів відсторонені від посад. Серед них суддя Бердичівського міськрайонного суду Олександр Дубцов, якого підозрюють в корупції.

"Вища кваліфікаційна комісія суддів України на засіданні 15 квітня розглянула і задовольнила клопотання Генерального прокурора України Віктора Шокіна про відсторонення суддів Уманського міськрайонного суду Черкаської області Горячковською Л.В. та Іванова А.А., Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Дубцова О.В., Обухівського районного суду Київської області Мостового Р.П., Солом'янського районного суду м. Київ Кушнір С.І. та Вінницького міського суду Вінницької області Барьяка А.С. від займаних посад у зв'язку з їх притягненням до кримінальної відповідальності", – йдеться в повідомленні пресс-служби Генпрокуратури.

Це не перший випадок, коли Бердичівського суддю Олександра Дубцова відсторонюють від виконання обов’язків. У 2012 році Олександр Дубцов відпустив на волю організатора поставки героїну. У зв’язку з відкритим кримінальним провадженням за статтею хабарництво у 2013 році цей суддя був двічі відсторонений від посади, щоразу терміном на 2 місяці. У 2014 році суддю Дубцова ВККСу знову на 2 місяці відсторонила від виконання обов’язків у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. 

 

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.