Що робити коли бачиш російську пропаганду по телевізору? ПЕРЕЛІК ЗАБОРОНЕНИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Субота, 12 березня 2016, 16:49
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1797

Одним з головних фронтів на яких московський окупант застосовує найдорожчі технології - це інформаційний. Через російські телеканали, які щосекунди впливають на свідомість глядача, здійснюється пропаганда, єдиною метою якої є вирощування внутрішнього ворога на українській землі, лояльного до Путіна та Кремля.
В наших реаліях протидіяти окупанту може кожен. Навіть більше того, в умовах війни кожен громадянин має стояти на сторожі національних інтересів держави.

 

На інформаційному фронті треба постійно пильнувати, щоб ворожі телеканали не проривалися в наш, український інформаційний простір. Зробити це дуже просто. Для цього треба пройти лише три кроки:
1 Якщо ви помітили, що ваш кабельний оператор транслює один з нижчеперелічених у інфографіці телеканалів – повідомте про це представника Нацради у вашому регіоні.

2 Проконтролюйте, щоб цей телеканал зник.
3 Якщо заборонений телеканал продовжує своє мовлення, звертайтесь до будь-якого журналіста та надавайте публічного розголосу цьому неподобству.

Як повідомляє офіційний сайт Національної ради з питань телебачення та радіомовлення представником Національної ради в Житомирській області є Натикач Іван Петрович.

м.Житомир, вул.Театральна 7, каб.115, тел. (0412) 22-35-25, ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дні та години прийому щопонеділка з 14.00 до 16.00Якщо це не допомогло звертайтесь до нас – незалежного інформаційного ресурсу міста Бердичів СІТІ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Станьте солдатом медійного фронту, будьте на сторожі інформаційної безпеки держави!

Заборонені в Україні російські телеканали ІНФОГРАФІКА

 Інфографіка сайту новин 24

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.