Житомиряни не хочуть платити за газ Вічного вогню в час війни, а бердичівляни готують 100 тисяч гривень викинути в повітря

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: Четвер, 28 січня 2016, 23:50
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1817

На сайті Житомирської міської ради з’явилася електронна петиція, у якій житомиряни вимагають відключити газопостачання до Вічного вогню на комплексі «Монумент Вічної Слави» у Житомирі.

 

Головні аргументи активістів вагомі та неоспоримі:
- Економія газу, який Україна закуповувала до останнього часу в Російських окупантів

- Економія коштів бюджету громади, який в час війни дуже важко наповнюється

- Чи за Україну ті «дєди ваєвалі», про яких торочить московська пропаганда

- Зменшення парникового ефекту, адже від цього гріється атмосфера

Вже півсотні житомирян схвалили цю ідею власним підписом.

Ініціатива в нашому обласному центрі повчальна для Бердичева з двох причин. По-перше, в Житомирі кожен може написати петицію і зібравши необхідну кількість підписів вимагати її виконання владою. По-друге, мешканці обласного центру піднімають питання відновлення історичної справедливості та елементарного здорового глузду. Для нас же важливо, що ці аргументи стосуються й Бердичева.

Нагадаємо, минулого року 9 травня не обійшлося без провокацій, місцевий комуніст прийшов на відзначення Дня пам’яті та примирення з червоним прапором під яким вбивали мільйони українців.

Вже наприкінці травня невідомі патріоти облили червоною фарбою частину старого пам’ятника, де знаходиться комуністична табличка. Не обійшлося й без «своєрідної подяки» ідейному натхненнику залишити все «по-старому». Василю Мазуру згадали початок його політичної кар’єри в молодіжному крилі комуністичної партії - комсомолі та попередили, що червоному терору не місце поруч з Героями. Про це повідомляв тоді незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ.

Тому патріотичні організаці міста в червні звернулися до міської влади з вимогою демонтувати написи злочинної комуністичної епохи з пам’ятного знаку «Слава Героям». Згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборони пропаганди їхньої символіки» під заборону та демонтаж потрапляють усі елементи пропаганди комуністичного тоталітарного режиму. Про це йшлося у матеріалі «Бердичівські патріоти сформували вимоги до влади щодо гідного вшанування Героїв України»

 

Міський голова Василь Мазур тоді вкотре проігнорував вимогу Бердичівлян. Зараз так само гальмується запровадження можливості створювати електронні петиції до влади. Отож, поки житомиряни реалізовують своє право вирішувати куди будуть йти кошти в 2016-му році, бердичівляни знову бездумно викинуть 100 тисяч гривень на підігрів атмосферного повітря.

   
   
   


Ваш IP:44.200.145.223
   
@Mail.ru.