Олексій Побережний: «В Бердичеві є вулиця Степана Бандери. Вітаю!» ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 01 січня 2019, 11:42
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2173

В Україні відзначають 110-річчя від дня народження провідника Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії Степана Бандери.

Депутат Бердичівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний 1 січня 2019 року привітав патріотів міста Бердичева:  

 

«Можемо тепер цілком впевнено констатувати факт наявності вулиці Степана Бандери в Бердичеві. Незалежно від того, що команда поки незмінного міського голови Василя Мазура всіляко затягувала та протидіяла процесу декомунізації Бердичева. Цього святкового дня можу повідомити, що мені вдалося реалізувати ідею багатьох поколінь патріотів України. Там де є українська мова, шануються національні символи та національні герої такі як Степан Бандера, вороги нації не матимуть жодних шансів. Слава Україні!».

Олексій Побережний також подякував усім причетним депутатам Житомирської обласної ради, працівникам обласної адміністрації, які краще розуміють національні потреби українців, аніж бердичівські жертви агітпропу московських окупантів.

Степан Бандера віддав своє життя в боротьбі проти тоталітарних режимів ХХ століття: нацизму і комунізму. Тому немає ніяких підстав ототожнювати його ім’я з різними формами ненависті, у т.ч. класовою чи расовою, також з відповідними злочинними ідеологіями та символами. Революційна боротьба Степана Бандери була спрямована на створення демократичної України, що спиралася б на гармонійне суспільство, згуртоване почуттям національної єдності. 

Українська визвольна традиція ніколи не втрачає своєї актуальності. Український націоналізм в умовах незалежності носить державотворчий характер. Він спрямовує свою енергію проти всіх явищ, що стоять на заваді реалізації права української нації на самовизначення, на гідне життя у власній, ні від кого незалежній державі. 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.