Бердичівляни взяли участь в медіа-тренінгу з військовї журналістики ФОТОРЕПОРТАЖ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Неділя, 20 травня 2018, 05:04
Автор: Каріна Цимбалюк
Перегляди: 1303

Студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка взяли участь у п'ятиденному медіа-тренінгу з військової журналістики, серед яких були і бердичівляни.

П'ять днів поспіль учасники тренінгу в польових умовах опановували програму військової журналістики. Програма була поділена на лекційні і практичні заняття.

 

На лекційних заняттях студенти мали змогу познайомитися і поспілкуватися із справжніми професіоналами та патріотами України: Олександром Райковським (Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України), Віктором Камлуком (ГО "Атошник"), представниками Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Діаною Ігорівною та Юрієм Миколайовичем, волонтером Юлією Толмачовою та офіцерами ЖВІ ім. С.П. Корольова. Які протягом кількох днів навчили підготовці та плануванню роботи журналіста в умовах підвищеного ризику, особливостям роботи прес-центру ЗМІ у зоні військових дій, поведінці журналіста під час викрадення та утримання в заручниках, особистій безпеці на перетині блокпосту, організацію роботи ЗМІ в зоні ССО, а також відеозйомці та інтерв'ю в умовах війських дій.

Під час практичних занять студенти тренінгу навчилися надавати першу медичну допомогу, розпізнавати та уникати різного роду мін, орієнтуватися на місцевості без карти та виконувати вправи з АК-74. А найголовніше, майбутні журналісти тепер знають як діяти під час обстрілу.

Підвів підсумки та вручив сертифікати учасниками медіа-тренінгу з військової журналістики Олександр Левченко  начальник Житомирського військового інституту С. П. Корольова. Після офіційної частини Олександр Левченко поспілкувася із студентами на довільні теми та побажав успіху у журналістській діяльності.

   
   
   


Ваш IP:44.192.79.149
   
@Mail.ru.