В Бердичеві відбувся суд над підозрюваними у діяльності на користь сепаратистів ФОТО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 15 серпня 2016, 07:11
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2123

12 серпня 2016 року у Бердичівському міськрайонному суді відбулось вже третє засідання по резонансній справі. Бердичівлянина Тімоніна та киянина Васильця обвинувачують у сприянні тероризму. На суд завітали представники патріотичних організацій - Правий сектор, ВО «Свобода», ГО «Український поступ», Самооборона міста Бердичева, Азов. Присутніми були також депутати Бердичівської міської ради Олексій Побережний (фракція ВО «Свобода»), Валерій Шелепа та Володимир Осипенко (обоє з фракції ВО «Батьківщина»).

 

Засідання тривало майже п’ять годин з невеликими перервами, коли судді йшли до нарадчої кімнати.

Андрій Лісовенко так поділився своїми враженнями від побаченого на особистій сторінці у Facebook: «Адвокати обвинувачених, незважаючи на присутність громадськості та телекамер, дозволяли собі сумнівні тези та антиукраїнську риторику. Задля затягування процесу і перетворення суду у фарс подавали безглузді клопотання. То їм не подобалось, що сепарів не лікують від вигаданих хвороб, то норми закону про утримання під вартою. Також було подано скаргу про присутність на процесі представників Правого Сектору та інших патріотичних організацій. Погрожували суддям європейським судом. Взагалі це був не судовий процес, а фарс, реклама сепарів на камеру 17 каналу. Але не дивлячись на всі перепетії і триразовий перерив, суд не відпустив сепарів на свободу та переніс справу на 6 вересня».

Нагадаємо, з моменту початку війни з російським окупантом це ледь не перша справа в Бердичівському суді по пропагандистах «русского міра» та їх поплічників, яких, на переконання патріотів, в нашому місті чимало.

Наступне засідання по цій справі відбудеться за три тижні, 6 вересня.

Фото: Андрій Вовк

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.