Крик душі бердичівлян: нам набридло ходити по розбитій дорозі!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: П'ятниця, 17 червня 2016, 12:11
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1751

Відсутність асфальтного покриття на дорогах і тротуарах нашого улюбленого міста заїжджена тема, про яку зайвий раз і писати не хочеться, так як домогтися позитивного результату вкрай складно. Радує одне: все-таки деякі вулиці обростають новим асфальтом. Так, наприклад, нещодавно почали ремонт вулиці Сергія Ковтуна (колишня вулиця Урицького, яку перейменували в честь загиблого бердічевляніна, героя, який загинув в так званій АТО). 

Але не все так райдужно з вулицею Маяковського, яка не бачила асфальту вже .. Та ніколи не бачила, в принципі, так як дорога вниз від торгово-розважального центру О. де Бальзак вимощена столітньою бруківкою. Вулиця йде під нахилом вниз, через що потоки води в дощову погоду утворюють суміш болота з бур'яном. Тротуар відсутній повністю. Ми писали вже про неї років зо два тому. Нічого не змінилось. 

 

Місцеві жителі вирішили, що якщо вони раз по разу голосують за самого-кращого-мера Василя Мазура, то він міг би і подумати про народ земний і зробити нарешті дорогу, на якій не будуть ламати ноги, а люди з обмеженими можливостями перестануть боятися спускатися по ній вниз. 

«Наша вулиця довжиною 150 м. На наш сором немає ні дороги, ні тротуару. Інвалідними та дитячими колясками неможливо проїхати, пішоходи під час ожеледиці безліч разім падають, отримують травми..». 

У соціальних мережах активіст Олександр Блиндар так іронічно описав вулицю, по якій ходить кожен день на роботу: «Дорога в центре города, 300 метров от горисполкома, сделана по европейским нормам. Дорога сделана таким образом, что бы никто не мог нарушить ПДД, превышение скорости на такой дороге не возможно из-за специального анти скоростного покрытия, а для предотвращения обгона, на дороге присутствует открытая яма канализации, коротая ловит всех нарушителей». 

Місцеві подейкують, що 16 червня сам Василь Мазур приходив подивитися на диво-дорогу, про яку, мабуть, і не знав. Так само не міг він не помітити каналізаційний люк, кришка якого, мабуть, була поцуплена, а на її місце традиційно наставлені гілки дерев для «безпеки». Але візит  мера не змінив ситуацію - діра так само залишилася, наражаючи на небезпеку перехожих. 

Сподіваємося, все-таки до людей прислухаються і зроблять дорогу не гірше, ніж театр. Адже, як пишуть в ЗМІ, нова назва вулиці Маяковського - Театральна. Негоже щоб в місті з «золотим» театром за 26 мільйонів гривень вулиця Театральна була в такому убогому стані.

 

Оновлено: місцеві мешканці повідомили, що сьогодні каналізаційний люк таки встановили. Сподіваємось, на цьому добрі справи на вулиці не завершаться.


 

   
   
   


Ваш IP:18.232.31.255
   
@Mail.ru.