Ікона з мощами святого великомученика і цілителя Пантелеймона привезли у Бердичів ФОТОРЕПОРТАЖ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 01 червня 2016, 07:49
Автор: Костянтин Полонський
Перегляди: 1659

 

У Бердичеві 28-29 травня перебувала ікона з часточкою мощей Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона.

Зранку 28 травня ікону урочисто зустріли у Хресто - Воздвиженському храмі Української Православної Церкви Київського Патріархату (мікрорайон Дитячого світу). Очолив Водосвятний молебень з акафістом до Св. Великомученика і Цілителя Пантелеймона Благочинний Бердичівського округу УПЦ КП протоієрей Євгеній Шимченко у співслужінні  настоятеля храму ієрея Костянтина Карпенка та духовенства Бердичівського благочиння протоієрея Василія Пупіна, ієрея Леоніда Мельничука, ієрея Вадима Колоса та ієромонаха Трофима, який і привіз ікону у Бердичів з Свято-Пантелеймонівського храму, що розташований у селі Корчмище, Андрушівського району Житомирської області.

 

Поклоніння до ікони та єлеєпомазання у Хресто - Воздвиженському храмі відбувалося до 15:00, після чого ікону перенесли до Свято-Пантелеймонівського храму розташованого на території Обласного військового шпиталю м.Бердичева.

Багато людей які перебувають там на лікуванні були раді, що мають змогу попросити зцілення у Святого Великомученика. Пантелеймон як відомо зціляв безкоштовно тому в церкві Христовій відомий також як і святий безсрібник.

29 травня ікона перебувала у Свято-Преображенському храмі УПЦ КП (вул.Червона 28а), де відбулася Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму прот.Євгеній Шимченко в співслужінні ієрея Вадим Колоса та ієромонаха Трофима.

Після Божественної Літургії було відслуженно Молебень з освяченям єлею на мощах Великомученика і Цілителя Пантелеймона, яким помазували вірних під час поклоніння святині.

В храмі ікона перебувала до 14:00,а далі під спів тропарів та «Достойно є» на грецькій мові вирушила назад до місця постійного її перебування.


 

   
   
   


Ваш IP:34.229.131.158
   
@Mail.ru.