Операція "Нічне місто" проводиться в Бердичеві

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 05 серпня 2015, 21:36
Автор: Бердичівський МВ УМВС України
Перегляди: 1432

Останнім часом все більшої гостроти та актуальності на загальнодержавному рівні набула проблема існування розгалуженої секс-індустрії в Україні. Так, з метою виявлення та припинення противоправних дій злочинних груп та окремих осіб, причетних до створення або утримання місць розпусти і звідництва, сутенерства, ввезення, збуту та розповсюдження порнографічних предметів, а також протидії такого явища, як вулична проституція та розбещення неповнолітніх працівниками Бердичівського МВ УМВС проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Нічне місто”.

Враховуючи те, що негативні соціальні та економічні процеси, які відбуваються в державі сприяють зростанню кримінальних правопорушень, пов’язаних із звідництвом, сутенерством, утриманням місць розпусти, виготовленням та розповсюдженням продукції порнографічного характеру, у тому числі за участю неповнолітніх, розбещення неповнолітніх та примусовою вуличною проституцією, правоохоронці спрямовуватимуть увагу на документування протиправної діяльності сутенерів, злочинних груп та окремих осіб, причетних до примушування чи втягнення в зайняття проституцією. Також не обминатимуть увагою і виявлення фактів виготовлення та розповсюдження порнографічних предметів, особливо за участю неповнолітніх. Водночас виявлятимуть злочини у сфері суспільної моралі в місцях проведення дозвілля, виявлятимуть осіб, які розміщують оголошення з пропозиціями послуг сексуального характеру.

– На даний час дільничними інспекторами Бердичівського МВ УМВС за період проведення відпрацювання вже зібрано адміністративні матеріали за ознаками ст. 181-1 (Заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення, – повідомив начальник Сектору дільничних інспекторів міліції Бердичівського МВ УМВС Олег Остріцький.

Коментарі  

+3 # Yaroslav 07.08.2015, 16:49
Як сказав фантомас: ха-ха-ха!-..пропоную усіх бердичівських повій депортувати на мою любу "корніловку"))) Путанки рівними рядочками постають під стовбами, але в суцільній темряві цього мікрорайону їх ніхто не побачить... Зневірені і стомлені вони будуть змушені виходити на роботу з ліхтариками, щоб якось пропіарити свої послуги, але крутіі боятимуться приїздити по нашим дорогам, щоб не розгубbти колеса своїх джипів... - таким чином буде вирішена хочаб одна проблема - освітлення вулиць)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

   
   
   


Ваш IP:3.209.10.183
   
@Mail.ru.