Бердичівські правоохоронці встановили крадіїв
Минулої доби до Бердичівського МВ УМВС звернулася 45-річна жителька району. Жінка повідомила про те, що з приміщення гаражу її нежилого будинку викрали електроплитку, GPS-навігатор та три несправні мобільні телефони - про це Бердичів СІТІ повідомили СЗГ УМВС України в Житомирській області.
Працівники міліції з’ясували, що зловмисники потрапили у гараж, відтиснувши металеві двері. Опрацювавши наявну інформацію, правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні двоє місцевих жителів. Згодом вони затримали одного з них - 36-річного жителя райцентру, який у скоєному зізнався. Розшук іншого 20-річного підозрюваного триває.
Random news:
- Бердичівським школам та дитсадочкам збираються закупити 4,5 тонни якісного вершкового масла
- В Бердичеві зафіксована найнижча середньомісячна заробітна плата в Житомирській області
- 29 квітня українці у всьому світі традиційно відзначають Свято Українського Чорного Моря
- В Бердичеві правоохоронці припинили роботу підпільного грального закладу (ФОТО)
- Прес-конференція керівників фракцій Бердичівської міської ради ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО ПОВНА ВЕРСІЯ













